شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1397/05/06 شناسه خبر: 1391615
اعلام نفرات برتر بخش آقایان مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف
نفرات برتر بخش آقایان چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امورخیریه استان کردستان اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب دل، نفرات برتر بخش آقایان چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امورخیریه استان کردستان معرفی شدند.


در بخش آقایان رشته قرائت تحقیق حسین عبدالملکی و میلاد امانی هر دو از سنندج و روح‌الله حیدری از قروه عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.


در رشته قرائت ترتیل نفر اول فواد مولودی از سنندج ، نفر دوم محمود مردوخیان از سنندج و نفر سوم شاکر ملکی از سنندج عناوین برتر را کسب کردند و در رشته اذان زانیار بازیار از شهرستان مریوان ، حمزه آقا علی از قروه، محمد جواد قوامی از قروه مقام‌های برتر را از آن خود کردند.


در رشته دعاخوانی حسن صادقی از قروه ، سجاد عزیزپور از بیجار و محمدرضا اطاعتی فرد از بیجار رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.


در رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم نفر اول ایوب کوهی از سنندج، میلاد علی نیا از بیجار و زانکو آشکار از سقز مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم ماموستا جلال مرادی، رسول افراغی از سقز، امیر محمدی از بانه موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.


ادریس میرکی از سنندج، محسن گوهری از بانه، اسامه رحمانزاده از سقز در رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم عناوین اول تا سوم را ازآ ن خود کردند و در حفظ کل قرآن کریم مصطفی سپهر از سقز، شیرزاد فلاحی از بانه، امین فتحی از بانه موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1391615
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی