شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1397/05/06 شناسه خبر: 1391664
واکنش کاربران با هشتگ #Trumpgambler؛
هشدار شجاعانه سردار ایرانی به قمار باز آمریکایی/ وحدت همه نیروها برای گذر از این شرایط الزامی است
اظهارات انقلابی و وحدت آفرین سردار سلیمانی راهبردی است که رهبری معظم انقلاب بارها بر آن تاکید کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار حاج قاسم سلیمانی باز هم ثابت کرد سربازی از سربازان ولایت است و در این راه از سخن هیچ یاوه گویی نمی هراسد، حاج قاسم که همیشه فراجناحی و برای وحدت ایران اسلامی می اندیشد بازهم از اظهارات انقلابی رئیس جمهور درباره یاوه گویی آمریکایی ها حمایت کرده و به ترامپ هشدار داد شأن رئیس جمهور ما نیست به قمار بازی همچون ترامپ پاسخ دهد، آقای ترامپ من حریف شما هستم.

این اظهارات انقلابی و وحدت آفرین همان راهبردی است که رهبری معظم انقلاب بارها بر آن تاکید کرده و فرموده اند: تنها راه نجات مشکلات کشور وحدت همه نیروها و اتکا به قدرت درونی نظام است. سردار نیز در سخنرانی خود بارها به این نکته تاکید کرد که شرایط امروز ما سخت تر از اوایل انقلاب نیست، همانگونه که آن خطرات مهلک را با وحدت و پشتکار مردم و مسئولین پشت سر گذاشتیم این بار هم می توانیم از این شرایط سخت به راحتی عبور کنیم.

 

 

اما این سخنان در خارج از کشور نیز بازتاب گسترده ای داشت، خبرگزاری رویترز در این مورد نوشت: سردار سلیمانی، فرمانده سپاه پاسداران ایران روز پنج ‌ شنبه‌ خطاب به رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد، تهران به هرگونه اقدام خصمانه واشنگتن پاسخ خواهد داد. به شما می‌گویم از آنچه که شما فکر می‌کنید به شما نزدیک‌ تریم.

 

وایس نیوز آمریکا نیز نوشت: ژنرال ارشد ایران روز پنج‌شنبه در اظهاراتی آتشین به ترامپ هشدار داد ما آماده هستیم.

 

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز نوشت: فرمانده سپاه قدس اظهار کرد ترامپ باید بداند ما ملت شهادت هستیم . این را بدانید اگر جنگی اتفاق بیفتد این نابودی همه امکانات شما و پیروزی ما است که پایان جنگ را رقم خواهد زد؛ پس شما جنگ را شروع کنید باقی ماجرا با ما.

 

پایگاه خبری شبکه المیادین در این مورد نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بداند ما منتظر و عاشقان شهادت هستیم. وی خطاب به ترامپ گفت : ممکن است شروع کننده جنگ تو باشی ولی این ما هستیم که جنگ را به پایان می رسانیم.

 

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» نوشت: قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران اظهارات ترامپ را بی ارزش دانست و خطاب به او گفت: ما بیش از هر زمان دیگری به شما نزدیک هستیم و شما به توانایی های ایران در جنگ نامتقارن آگاه هستید.

 

شبکه خبری روسیا الیوم نوشت: سلیمانی فرمانده سپاه قدس خطاب به ترامپ گفت: طرف حساب شما من و سپاه قدس است نه همه نیروهای مسلح ایران، ما از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیکتر هستیم.

 

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت نیز ضمن بازتاب سخنان سردار سلیمانی، در پایگاه اینترنتی خود نوشت : فرمانده نیروی قدس ( سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ) ایران روز پنج‌شنبه به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، نسبت به هر گونه اقدام نظامی علیه ایران هشدار داد. وی تهدید کرد: اگر واشنگتن جنگی را آغاز کند، ما پایان‌دهنده این جنگ خواهیم بود.

 

شبکه خبری سی‌ان‌ان عربی نیز با پوشش سخنان قاطعانه و حماسی سردار سلیمانی با عنوان «پیام هشدارآمیز سردار سلیمانی به ترامپ» می‌نویسد: «سردار سلیمانی خطاب به ترامپ گفت حساب و کتاب تو با من است و ما از آنچه تصور می‌کنید به شما نزدیک‌تریم»

 

خبرگزاری اسپوتنیک عربی در گزارشی از سخنان سردار سلیمانی می‌نویسد: سردار سلیمانی خطاب به ترامپ گفت طرف تهدیدات تو من هستم نه حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران. بازتاب این سخن از سخنرانی حاج قاسم نشان می دهد چقدر وحدت تمام نیروهای کشور برای کسانی که در بیرون از مرز نشسته اند مهم بوده و می تواند معادلات را به نفع جمهوری اسلامی تغییر دهد.

 

پایگاه خبری النشره لبنان نوشت: «فرمانده نیروی قدس سپاه اعلام کرد آمریکایی‌ها از من خواستند تا جلوی حملات عراقی‌ها را به سربازانشان بگیریم. ترامپ باید بداند که ما در انتظار و عاشق شهادتیم».

 

پایگاه خبری الدیار در گزارشی از سخنان سردار سلیمانی خطاب به ترامپ نوشت: «تو باید بدانی که این جنگ همه دار و ندارت را نابود خواهد کرد. شما آغازگر این جنگ هستید ولی پایانش را ما رقم می‌زنیم پس مراقب باش به ملت و رئیس‌جمهوری ما اهانت نکنی و بدانی که چه می‌گویی. سردار سلیمانی افزود: « ترامپ قمار باز ! من خودم به تنهایی در مقابلت می‌ایستم. ما ملت، حوادث سختی را پشت سر گذاشته‌ایم. بروید از پیشینیان خود بپرسید و ما را تهدید به کشتن نکنید.

«بعد از این اظهارات هشتگ # Trumpgambler توسط بسیاری از کاربران فضای مجازی دست به دست شد و رئیس جمهور آمریکا به شدت به سخره گرفته شد.

 

شبکه العربیه فارسی وابسته به عربستان سعودی هم نتوانست این اظهارات را پنهان کند و نوشت: « قاسم سلیمانی در اظهارات خود که در «همایش شهدای همدان ایراد شده »، از اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران حمایت کرد و گفت: «اظهارات شجاعانه روحانی تاثیر خود را در دل‌های مردم گذاشته است».

 

آن چیزی که مسلم بوده حاج قاسم به دنبال وحدت کل نیروهای سیاسی و اجتماعی بوده و از اقدامات روحانی در این زمینه تنها حمایت نمی کند، امروز هرگونه برداشت سیاسی به نفع گروه و جریان خود و ایجاد دوقطبی کاذب همان چیزی است که دشمن می خواهد و سیاسیون و اهالی رسانه باید این تزویر دشمن را درک و تنها در راه وحدت همه نیروهای کشور قدم بردارند.

 

در ادامه واکنش برخی کاربران به سخنان کوبنده سردار سلیمانی خطاب به ترامپ را مشاهده می کنید:

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1391664
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1397/05/06 - 19:10
پاسخ
اب سد گتوند که شور است را ببرید دریاچه ارومیه بریزید
rateup 0
ratedown 0
اپارک داخلی