شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1397/05/07 شناسه خبر: 1392182
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی؛
در 4 ماهه اول سال چهار هزار پرونده برای گران‌فروشان تشکیل یافت/ آغاز به‌کار ستاد مبارزه با احتکار کالا در استان
عطاپور از تشدید نظارت‌ها و تشکیل پرونده‌های قضایی برای گران‌فروشان و احتکار کنندگان کالا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، اسماعیل عطاپور با اشاره به گرانی برخی کالاها در بازار، خاطرنشان ساخت: سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی نظارت‌های خود را تشدید کرده و در طول یک ماه اخیر برای بررسی قیمت‌ها و مقابله با مشکلات ستاد تنظیم بازار با حضور استاندار، 4 جلسه تشکیل داده است.

وی از تشکیل 4 هزار پرونده برای گران‌فروشان در 4 ماهه‌ اخیر سال جاری خبر داد و عنوان کرد: تاکید استاندار آذربایجان‌شرقی و رئیس‌کل دادگستری استان بر این بود تا بازرسی‌ها بر روی مایحتاج روزانه مردم متمرکز شوند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی یادآور شد: ستاد مبارزه با احتکار، روز پنج‌شنبه اولین جلسه‌اش را در آذربایجان‌شرقی برگزار کرد تا در کنار گران‌فروشی با کسانی که از عرضه اقلام مورد نیاز مردم پرهیز می‌کنند، برخورد شود.

وی نهاده‌های دامی، برنج، گندم، گوشت، شکر، کره، غلات، لوازم خانگی، لوازم یدکی، وسایل ساختمانی و انواع پور شوینده را جزو گروه‌هایی برشمرد که بخش نظارت و بازرسی بر روی آن‌ها متمرکز شده است.

این مقام مسئول از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه گران‌فروشی و احتکار کالا، از طریق شماره تلفن 124 تخلفات را به معاونت بازرسی سازمان گزارش کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1392182
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی