شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1397/05/07 شناسه خبر: 1392189
نماینده‌ای که توان قرائت متن انگلیسی را ندارد، مدرک دکتری‌اش را از کجا آورده؟
نفوذ یعنی اینکه یک بهایی یقه‌اش را تا گردن می‌بندد و منابع ارزی کشور را به مقصد گرجستان خارج می‌کند تا در اقتصاد کشور مشکل ایجاد نماید و در آن سو یک ساواکی بعد از انقلاب در مسئولیت می‌ماند تا با برنامه‌هایش مردم را از انقلاب بیزار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، علی اکبر رائفی‌‌پور شامگاه شنبه در جمع مردم مسجد جوادالائمه تبریز در انتقاد از گرانی‌های بی‌سابقه، ابراز داشت: عده‌ای فقط در خانه نشسته‌اند و خانم خود را می‌بینند، از خانه هم که برای سخنرانی در جایی بیرون می‌روند، با محافظ و خودرو شیشه دودی تردد می‌کنند و از قیمت‌ها خبر ندارند!

وی افزود: چنین آدمی چه می‌داند گرانی یعنی چه؟! بعضی‌ها اصلاً متوجه نمی‌شوند مردم چه می‌گویند، برخی دیگر هم به قدری مال حرام خورده‌اند که اصلاً گوش شنوایی ندارند.

استراتژیست مشهور ایرانی با بیان اینکه عده‌ای نفوذی مامور شده‌اند تا مردم را قیچی و از این انقلاب بیزاز کنند، توضیح داد: آنان در تمامی گروه‌ها رخنه کرده‌اند، بنده در باره‌شان تحقیق کرده‌ام و اسامی‌شان را می‌دانم، برای نمونه طرف قبل از انقلاب با اداره دوم‌ ساواک ارتباط داشت و بعد از انقلاب هم مسئولیت گرفت!

وی خاطرنشان ساخت: فردی بهایی یقه‌اش را تا گردن می‌بندد و مهر و تسبیح به دست، ارز را از کشور به مقصد گرجستان خارج می‌کند تا منابع ارزی را به هدر دهد، نفوذ یعنی این!

نظریه‌پرداز و محقق مطرح کشور با تاکید بر اینکه شفافیت باید به مجلس بیاید و در انتخاب‌ها بیش از حد دقت شود، عنوان کرد: به نماینده مجلسی که دکتر خطابش می‌کنند به انگلیسی نوشتم Salam، اما نتوانست قرائت کند! این‌ طرف مدرک دکتری خود را از کجا گرفته است؟

وی اذعان داشت: وقتی آراءمان بر مبنای قومیت و زیبایی کاندیدا صورت می‌گیرد، معلوم است یک خانم فتوشاپی از مردم رأی می‌گوید؛ چرا وقتی کاندیدایی ادعا می‌کند فلان‌قدر شغل ایجاد خواهد کرد کسی از او راهکار و برنامه دقیقی نمی‌خواهد؟

رائفی‌پور با اعلام اینکه عدالت بدون اراده و خواست مردم محقق نخواهد شد، متذکر شد: تا وقتی برخی قوانین اصلاح نشوند، عدالت برقرار نمی‌شود تا همه‌چیز در جای خود قرار گیرد؛ تا موقعی که شفافیت در اجرای قانون دیده نشود، روند همینگونه ادامه می‌یابد.

وی بیان داشت: ما اصلا نمی‌دانیم نماینده‌مان امروز در مجلس حضور دارد یا خیر! عراقی‌ها و یمنی‌ها و مردم سایر کشورها حضور و غیاب نماینده‌شان را در اختیار دارند اما در ایران اینگونه نیست و حتی نمی‌دانیم کدام نماینده با طرح خود گندی بالا آورده تا بعداً به او رأی ندهیم.

موسس جنبش مصاف با بیان اینکه هنر ما این‌ است که از دزد کار بکشیم، تصریح کرد: یکی الان‌ نیست تا بگوید این سدها با پیشنهاد چه کسی احداث شده‌اند؟ طرف زمان حضور در وزارت جهاد کشاورزی سدها را بالا برده و اکنون که مسئول محیط زیست شده می‌گوید چرا سد درست کردید! مردم را مسخره کرده‌اند؟

وی در پایان صحبت‌های خود با طرح این سوال که بالاخره باید با FATF چه کرد، از لابی نمایندگان مجلس برای پس گرفتن امضاهایشان در برابر پیشنهادات دولت‌مردان انتقاد کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1392189
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی