شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1397/05/08 شناسه خبر: 1392609
واکنش نماینده اسبق تبریز به شایعه‌ی فرارش به آمریکا؛
چنین وصله‌ای بر همجوار شهیدان باکری و تجلایی نمی‌چسبد!/ در هیچ بانک داخلی و خارجی اندوخته‌ای ندارم
معاون رئیس‌جمهور دولت دهم با تکذیب شایعه فرارش به آمریکا، انتشار اخبار این‌چنینی از سوی کانال‌های ضدانقلاب را در راستای پروژه تضعیف نظام و ایجاد ناامیدی در مردم خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در کانال تلگرامی‌اش در واکنش به شایعات فضای مجازی نوشت: "صبح روز چهارشنبه سوم مرداد ماه پس از جلسه‌ای در دانشگاه عالی دفاع یکی از دانشجویان با تعجب گفت: یک کانال ضدانقلاب خبر داده که به آمریکا فرار کرده‌اید! کمی بعد چند تن از دوستان و آشنایان نیز جویای این شایعه بودند. این خبر به قدری سخیف بود که جز سکوت پاسخی نداشت و حضورم در مجامع عمومی و رسانه‌های خبری دروغ بودن آن را آشکار ساخت. 

انتشار چنین شایعاتی از سوی دشمن دور از انتظار نیست. دشمنان انقلاب با خبرهای دروغین، اعتماد مردم و انقلاب را نشانه گرفته‌اند. آن‌ها با جنگ روانی و جوسازی علیه خادمان انقلاب و مردم و یاران رهبری درصدد القا تزلزل و فروپاشی نظام هستند. غافل از آنکه انقلاب و نظام‌‌اسلامی در اوج اقتدار داخلی و منطقه‌‌ای قرار دارد و سران آمریکای جهان‌خوار و اذناب آن آرزوی براندازی را مثل اسلاف خود به گور خواهند برد.

فضای مجازی بستر خوبی برای آزادی‌‌ بیان و اطلاع رسانی است. اگرچه عده‌‌ای آن‌ را با انواع خبرهای دروغ و تهمت و تخریب علیه انقلاب و نیروهای انقلابی و مردمی آلوده می‌کنند. اینگونه شایعات، بی‌‌اعتباری و رسوایی خبرهایی را روشن می‌سازد که متاسفانه بدون تحقیق و بررسی در فضای مجازی دست به دست می‌شوند.

مردم شریف ایران به خصوص مردم عزیز تبریز، بنده بر آن پیمانی که با شما و شهیدان بسته‌ام پایبندم و به توفیق الهی هرگز از آن عدول نخواهم کرد. با صراحت و با همه صداقت اعلام می‌کنم در هیچ جایی و در هیچ بانکی نه داخلی و نه خارجی اندوخته‌ای ندارم. در گذشته نیز و در ایام انتخابات مجلس آنچه که درباره پاساژ خیابان فلسطین شایع کردند یک خبر دروغ و ساخته و پرداخته‌ی مخالفانم بود. من نه در آن پاساژ و نه پاساژ دیگری، نه در گذشته و نه در حال هیچ سهمی ندارم.

آنانکه این شایعه جدید را ساختند و پخش کردند بدانند اینجانب فرزند انقلاب و آذربایجانم و زادگاهم تبریز است. شهری که شخصیت هایی چونان شهید ثقه‌الاسلام و شهید شیخ محمد خیابانی را بخود دیده است. سخن شهید ثقه الاسلام در تاریخ مردم فهیم و انقلابی تبریز ماندگار است که فرمود: " روا نیست در این آخر زندگی از ترس مرگ، خود را به پناهگاهی کشم و مردم شهر را تنها بگذارم". آری بر کسی که در کنار سرداران شهید باکری و یاغچیان و تجلایی بوده است، چنین وصله‌ای نمی‌چسبد. من خود را رهرو مکتب شهیدانی چون قاضی طباطبایی، مدنی و بهشتی مظلوم می‌دانم. تهمت‌ها و شایعات که هیچ، خود را برای بالاتر از آنها آماده کرده‌ام. ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه اُنیب. در پایان این فراز از دعای کمیل را در حق خود و مردم عزیز زمزمه میکنم: اَللّهُمَّ وَ مَنْ اَرادَنی بِسُوء فَاَرِدْهُ، وَ مَنْ کادَنی فَکِدْهُ، وَ اجْعَلْنی مِنْ أحْسَنِ عَبیدِکَ نَصیباً عندک.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1392609
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی