شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1397/05/08 شناسه خبر: 1392791
مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی:
هدف‌گذاری تراکتور قهرمانی در لیگ هجدهم است/ مدیر بومی‌ام و پروازی نیستم!
مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی از هدف‌گذاری این باشگاه برای قهرمانی در لیگ هجدهم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، محمد صادق درودگر در خصوص انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: آقای زنوزی از یک ماه پیش برای تصدی‌گری مدیرعامل باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی با بنده صحبت کرده بودند و بعد از مطرح کردن این موضوع با آقایان تاج و بهاروند، در نهایت امروز به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدم.

وی ادامه داد: قطعاً از این انتخاب خیلی خوشحالم و چون قبلا تجربه حضور در تیم‌های پرطرفدار چون نساجی و ملوان را داشتنم با این تجربه خوب قدم به تراکتورسازی گذاشتم. مطمئنا تراکتورسازی شاگرد اول تیم‌های پرطرفدار است و برایم افتخار است که برای خدمت به مردم آذربایجان به این تیم آمدم. امیدوارم با همکاری هواداران، اصحاب رسانه، بازیکنان و اعضای باشگاه دست در دست هم بتوانیم تیم تراکتورسازی را به موفقیت برسانیم.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی خود را مدیر بومی معرفی کرده و با اشاره به زادگاه مادری‌اش عنوان داشت: من اصالتا اهل روستای لیوارجان شهرستان جلفا هستم و به نوعی مدیری بومی محسوب می‌شوم. من در باشگاه تراکتورسازی حضور فیزیکی خواهم داشت و مدیر پروازی نخواهم بود که این را قبلا در باشگاه‌هایی هم که بودم نشان دادم.

درودگر درباره برنامه‌های خود برای تراکتورسازی نیز تصریح کرد: من تمام برنامه های خودم برای باشگاه را خدمت آقای زنوزی ارائه کردند و در روزهای آتی نیز گزارشی خدمت مردم آذربایجان و هواداران تراکتورسازی ارائه خواهم داد و شک ندارم با کمک آقای زنوزی و الیاسی و همچنین اعضای باشگاه و هواداران تراکتورسازی را به موفقیت‌های خوبی خواهیم رساند.

وی هدف امسال تیمش را قهرمانی لیگ برتر عنوان نموده و تأکید کرد: قطعاً هدف‌گذاری باشگاه و هیات مدیره برای لیگ هجدهم قهرمانی است و هیچ هدفی جز آن نداریم. امیدوارم امسال هواداران خوب‌مان را به آرزوی دیرینه‌شان که همان قهرمانی در لیگ برتر است برسانیم و در این راستا نیز همه تلاشمان را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص انعقاد قرارداد خواهرخواندگی میان فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ ژاپن و پاسخ به این سوال که آیا بازیکن ژاپنی تیمش سهمیه خارجی (آسیایی) محسوب می‌شود یا خیر، متذکر شد: متأسفانه مدت این قرارداد در طول سه سال قابل اجرا بود و درحال حاضر به پایان رسیده است و ما نمی‌توانیم از بازیکن ژاپنی که به خدمت گرفتیم به عنوان سهمیه داخلی استفاده کنیم و این بازیکن سهمیه آسیایی ما را پر کرده است.

درودگر همچنین از تلاش مسئولان باشگاه برای رفع محرومیت هواداران خبر داده و اظهار کرد: در مورد محرومیت هواداران در دیدار مقابل نساجی امروز حتما پیگیری‌های لازم را انجام خواهم داد و هواداران‌مان مطمئن باشند تمام سعی خود را می‌کنیم تا این حکم لغو شود. 

وی در خاتمه خطاب به هواداران تیمش گفت: از همه هواداران پرشورمان می‌خواهم امسال حمایت همه جانبه‌ای از تیم خود داشته باشند چرا که بیش از هر سال دیگری به حمایت آنها نیازمندیم. چه با حضور آقای زنوزی و چه با حضور من، تیم به تنهایی قهرمان نمی‌شود و در این راه به شدت به حمایت هوادارانمان احتیاج داریم. امیدوارم تیم در فصل جاری از حمایت‌های آنها محروم نماند.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1392791
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی