شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1397/05/14 شناسه خبر: 1394752
مدیر حوزه علمیه همدان:
معرفی و برخورد با مفسدین اقتصادی مطالبه به حق مردم است/ شرایط بوجود آمده ازسوء مدیریت تیم اقتصادی دولت است
آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی گفت: تیم اقتصادی دولت ناکار آمد است چرا که با شرایط خاص نتوانستند خوب برنامه ریزی کنند و مراجع تقلید و مدرسین و دلسوزان نظام هر چه پیشنهاد می دهند کسی عمل نمی کند ، و چه بسا بهتر است افرادی که توانایی مدیریت را ندارند شجاعانه استعفا دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی مدیر حوزه علمیه همدان در گفتگو با خبرنگار نافع، گفت: مشکلات اقتصادی که امروز گریبانگیر کشورها شده است و جنگ تمام عیار علیه جمهوری اسلامی توسط کشورهای استعمارگر به راه افتاده است که ریشه تمام آن ها از امریکا سرچشمه می گیرد .

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در ایران در دو بخش خلاصه می شود که در خارج دشمنان قسم خورده ایران مثل امریکا و اسراییل و عربستان کارشکنی می کنند و توقعی از آن ها نمی رود چرا که در این 40 سال برای ابراندازی جمهوری اسلامی از هیچ کاری دریغ نکردند و حکومت اسلامی را از اول مضر می دانستند .

آیت الله موسوی اصفهانی تاکید کرد: در راس امور قوه مجریه است که تیم اقتصادی حل شدن مشکلات را به مسئله برجام گره زده است و به دنبال راه حل مذاکره است ، در صورتی که مقام معظم رهبری بارها مکرر فرمودند مکشلات اقتصادی را باید در داخل حل کنیم و چشم مان به خارج نباشد ، اما متاسفانه مسئولین توجهی نکردند و به کار خود ادامه دادند تا کار به اینجا رسید .

وی بیان داشت: بهترین راه حل برای حل مشکلات اقتصادی کشور همان است که بزرگان هم فرمودند ، که مفسدین اقتصادی را معرفی و به طور جدی برخورد کنند .

مدیر حوزه علمیه همدان عنوان کرد: تیم اقتصادی دولت ناکار آمد است چرا که با شرایط خاص نتوانستند خوب برنامه ریزی کنند و مراجع تقلید و مدرسین و دلسوزان نظام هر چه پیشنهاد می دهند کسی عمل نمی کند ، و چه بسا بهتر است افرادی که توانایی مدیریت را ندارند شجاعانه استعفا دهند .

وی گفت: رسانه ها باید داد مردم را به گوش مسئولین برسانند و مجلس و قوه قضاییه نیز از خواب غفلت بیدار شوند و با معرفی مفسدین امید را به جامعه برگردانند .

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1394752
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی