شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 1397/05/16 شناسه خبر: 1394839
اختصاصی دانا/
داماد حسن روحانی در دولت مسئولیت گرفت+سند
کامبیز مهدی‌زاده فرساد طی حکمی به عنوان "دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چندی پیش کامبیز مهدی‌زاده فرساد طی حکمی به عنوان "دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد.

گفته می شود مهدی‌زاده، داماد حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان است اما خود وی معتقد است که بر اساس شایستگی ها و رزومه علمی در این سمت منصوب شده است.

پیش از مهدی زاده سیروس وطن‌خواه مقدم این سمت را در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برعهده داشته است.

 

         

 

انتهای پیام/                                                                                   

http://dana.ir/1394839
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1397/05/16 - 10:06
پاسخ
ای آقا. رزومه علمی؟؟؟؟ کاش مفصل تر مینوشتید اینا کارهای قبلی اش ه. فکر میکنی همه اش با رزومه بوده؟ مدير مسئول شبكه خبري تدبير و اميد-عضو ستاد سیاست‌گذاری و مشاور شورای مرکزی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی و رئیس ستاد نخبگان و جوانان کشورهای اسلامی-مشاور عالی و عضو هیات رییسه کنفدراسیون سپک تاکرا آسیای میانه -مشاور فرماندار کرج-مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در امور پژوهش و انتقال فناوری سمت های متعدد و رشد این جوان در ۵ سال گذشته حیرت انگیزه و باید به این شایسته سالاری!!! تبریک‌گفت. روحانی شهریور۹۶: به شایسته سالاری دقت کنید نه دوستان، اقوام، بستگان و ....
rateup 1
ratedown 1
اپارک داخلی