شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1397/05/17 شناسه خبر: 1395894
فرمانده سپاه رودبار جنوب:
خبرنگاران طلایه‌ داران جبهه بیداری جامعه هستند/ رسانه یکی از ابزارهای تسلط بر دنیا است
فرمانده سپاه رودبارجنوب گفت: خبرنگاران فرماندهان جنگ نرم و از طلایه‌ داران جبهه بیداری جامعه هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، به مناسبت روز خبرنگار نشست صمیمی فرمانده سپاه شهرستان رودبارجنوب با خبرنگاران و فعالان مجازی این شهرستان برگزار شد.

حسن جرجندی فرمانده سپاه شهرستان رودبارجنوب در این دیدارضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت: خبرنگاران فرماندهان جنگ نرم و از طلایه‌ داران جبهه بیداری جامعه هستند.

وی با بیان اینکه شهرستان رودبارجنوب در بحث فضای مجازی پیشرفت های خیلی خوبی را داشته است گفت: خبرنگاران این شهرستان در راستای اهداف انقلاب اسلامی با کمترین امکانات به صورت انقلابی و جهادی برای رفع مشکلات این شهرستان تلاش می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان رودبارجنوب با بیان اینکه غرب با ابزرار رسانه به دنبال غالب کردن فرهنگ خود به دیگر کشورهاست،خاطرنشان کرد: رسانه یکی از ابزارهای تسلط بر دنیا است.

وی بیان داشت: در شهرستان رودبارجنوب طول ۴۰سال انقلاب اسلامی خدمات گسترده ای صورت گرفته است اما تا افق اصلی فاصله داریم جا دارد که رسانه ها این خدمات را نیز انعکاس دهند.

جرجندی با اشاره به اینکه جنگ رسانه ای دشمن در کشور ما دنبال می شود، افزود: نسل جدید شناختی از انقلاب ندارند که عملیات روانی دشمن هم بر روی همین جوانان است و با توجه به شناختی که ندارند بعضأمشاهده می شود که به دنبال علم کردن رژیم منحوس پهلوی هستند و به مدافعان حرم توهین می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان رودبارجنوب گفت: مطالبه گری نیاز اصلی جامعه است چرا که در بهره وری کافی در بخش کشاورزی نیست و رسانه باید این تلنگر را به مسئولین بالا دستی بزند و در بحث اقتصادی تلاش بیشتری شود.

انتهای پیام/م

http://dana.ir/1395894
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی