شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1397/05/17 شناسه خبر: 1396065
رئیس مجلس گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در نامه‌ای نسبت به اظهار نظر یکی از نمایندگان مبنی بر عدم حمایت از وزیر کار واکنش نشان داد و حمایت خود را از علی ربیعی بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: آقای حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در نامه‌ای نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان در جلسه امروز واکنش نشان داده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این نامه آمده است که "مطلبی که به من انتساب داده‌اند که دولت و معاون پارلمانی رئیس جمهور از آقای ربیعی حمایت نمی‌کند، درست نیست و من به عنوان وظیفه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  حمایت می‌کنم و آن حرف را نادرست می‌دانم".

براساس این گزارش حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی  در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در موافقت با این استیضاح، گفت: در صحبتی که با آقای امیری معاون رئیس جمهور داشتم گفتم در مورد کرباسیان و ربیعی چیکار کنیم، وی در پاسخ گفت کرباسیان را نگه دارید و در مورد ربیعی خودتان تصمیم بگیرید تلویحا گفتند هزینه اش برعهده مجلس باشد.

منبع: خانه ملت
http://dana.ir/1396065
ارسال نظر
نظرات