شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1397/05/18 شناسه خبر: 1396205
امام جمعه شهر باغین:
وظیفه رسانه ها آگاهی سازی مردم نسبت به جنگ روانی دشمن است
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی زاده گفت: اتفاقات اخیر از جمله معضلات اقتصادی که در کشور بوجود آمده قبل از هر چیز جنگ روانی را به همراه داشته است و این وظیفه رسانه ها و اهل قلم است تا با تلاش مضاعف خود مردم را نسبت به جنگ روانی مطلع سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ آئین نکوداشت روز خبرنگار  با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس اسماعیلی زاده امام جمعه ، حسن یزدی زاده رئیس شورای شهر ، امیر جعفری شهردار شهر باغین و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

در ابتدای این آئین حجت الاسلام والمسلمین عباس اسماعیلی زاده امام جمعه شهر باغین  ضمن تبریک روز خبرنگار و شهادت شهید صارمی با بیان اینکه خبرنگاران باید در برخورد با مخاطب با صداقت برخورد نمایند، اظهار داشت: امروز برخورد دشمن را در جنگ اقتصادی ملاحظه می کنید قبل از اینکه عملیاتی باشد تبلیغاتی است و این تبلیغات است که مردم را به رعب و وحشت آورده است.

وی گفت :اتفاقات اخیر از جمله معضلات اقتصادی که در کشور بوجود آمده  قبل از هر چیز جنگ روانی را به همراه داشته است.

امام جمعه شهر باغین افزود: این وظیفه رسانه ها و اهل قلم است تا با تلاش مضاعف خود مردم را نسبت به جنگ روانی مطلع سازند.

اسماعیلی زاده ادامه داد: دشمن از این فرصت استفاده نموده و می خواهد بگوید که نظام جمهوری اسلامی نمی تواند برای مردم کاری انجام دهد و موفق نیست و این نظام به درد اداره جامعه نمی خورد و به این صورت اعتقادات مردم را تضعیف می کنند.

وی با تاکید بر اینکه هدف دشمن ایجاد نفاق بین مردم و نظام جمهوری اسلامی است،  بیان داشت: آنها می خواهند با تبلیغات روانی وسوء  به  مردم القا  کنند که تمامی مسئولین  نظام  فساد می کنند و اهل اختلاس هستند .

اسماعیلی زاده با اشاره به اینکه دشمن وانمود می کند که مردم از نظام خسته شده و تنها راه حل مشکلشان  ارتباط با غرب است، اذعان داشت: برای رفع شبهات باید کلیه رسانه و اهل قلم وارد صحنه شوند تا با اقتدار تمام و با حفظ اصول از تبلیغات روانی دشمن جلوگیری نمایند.

امام جمعه کرمان از رئیس شورای شهر و شهردار کرمان خواست تا برای آبادانی بهتر و حل مشکلات شهر باغین از کلیه فرهیختگان این شهر و روستاهای تابعه  تحت یک همایش دعوت به عمل آورد.

وی از سرقت ۱۰۰ کیلو سیم برق طی هفته گذشته در  شهر باغین خبر داد و تصریح کرد: برای جلوگیری از چنین معضلاتی باید کلیه مسئولین و مردم مشارکت داشته باشند زیرا زمانی موفق می شویم که همه با هم تلاش نمائیم.

اسماعیلی زاده با تاکید بر اینکه باید همه انقلابی فکر کنیم، انقلابی بمانیم و انقلابی  باشیم ، بیان داشت : اگر در کار اخلاص وجود داشته باشد پاره ای از گره ها گشوده خواهد شد.

خبرنگاران باید چشم و زبان مردم باشند/توسعه گمشده شهر باغین در عدم وفاق مردم

امیر جعفری شهردار کرمان نیز  در این نشست اظهار داشت: خبرنگاران باید  چشم و زبان مردم و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین باشند.

وی گفت : هدف ما باغین آباد است و کارهای نشدنی زیادی است که انشاءالله با همت، وفاق، همدلی و مشارکت مردم آن را انجام خواهیم داد.

شهردار کرمان افزود: خبرنگار نباید حزبی و خطی کار کند زیرا دشمن از بیرون فشار آورده و این می طلبد همه با هم وفاق و همدلی داشته باشند تا بتوانند به راحتی بحران را پشت سر بگذارند.

جعفری ادامه داد:  همه باید در این برهه از زمان  صبوری را پیشه خود سازند و این اجرایی نمی شود مگر با همدلی و وفاق .

امیری همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار راه آرمان در رابطه با معضل ورودی شهر باغین اذعان داشت: ورودی فعلی شهر باغین به صورت موقت است و ورودی اصلی در حال طراحی است که بزودی احداث خواهد شد.

لازم به ذکر است ، این برنامه برای اولین بار به همت خبرنگار پرتلاش شهر باغین علی اکبر شجاعی برگزار شد و در انتها نیز از خبرنگاران علی الخصوص خبرنگار راه آرمان تقدیر به عمل آمد.

اتتهای پیام/م

http://dana.ir/1396205
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی