شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1397/05/18 شناسه خبر: 1396277
سردار نقدی در دیدار با نخبگان فرهنگی همدان:
امریکا با سِحر و جادوی رسانه ای وانمود می کند که ما شکست میخوریم/اگر مشکلی باشد به عهده ی ماست و به عهده ی انقلاب نیست
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: اگر دشمن در کشور نفوذی نداشته باشد و از کمک های داخلی بهره نبرد نمی تواند پیشرفتی داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سردار محمدرضا نقدی در جمع  نخبگان فرهنگی استان همدان اظهارداشت :متاسفانه رسانه های ما همه چیز را نمی گویند ، الان به طور متوسط روزانه سه نفر در امریکا کشته می شوند ، چرا اینها را رسانه ها نمی گویند ؟ بدهکاری امریکا در سال ۲۰۳۰ به حدی می رسد که باید رسما اعلام ورشکستگی کنند ، امریکا خوار و خفیف شده و دارند با سِحر و جادوی رسانه طوری وانمود می کنند که گویی ما شکست میخوریم و انها دارند پیروز می شوند.
وی گفت: مشکلات امروز ما نتیجه ی نفوذی های داخلی است ، اگر دشمن در کشور نفوذی نداشته باشد و از کمک های داخلی بهره نبرد نمی تواند پیشرفتی داشته باشد ، این مشکلات فعلی هم نتیجه ی رای خود ما است ، یکی از دستاورد های مهم انقلاب ما پایان دادن به ۲۵۰۰ سال شاهن شاهی است .

سردارنقدی  گفت : تاریخ ملت ما تاریخ شاهان نیست تاریخ انبیا و بزرگان این سرزمین چون ابن سینا عین القضات است ، ما قرار نیست به شاهانی که ذلت های بزرگی برای ما آوردند افتخار کنیم ، کسانی که قاتلین ائمه ی ما بودند چیزی برای افتخار کردند ندارند ، از این ۲۵۰۰ سال که حکومت شاهنشاهی بود ، ۱۰۶۳ سالش حکومت غیر ایرانی ها بر ایران بوده که چه جنایت هایی فراوانی انجام دادند و باعث انزجار مردم از حکومت شدند..
وی افزود: رضا خان نتیجه ی این حکومت ها است ، او یک ادم فقیر پا پتی و بی سواد بود که انگلیسی ها او را بالا بردند و شاه این مملکت کردند ، او ۶۴ هزار ملک داشت که ادم فاسد الخلاقی و به شدت بزدل و ترسو بود که وقتی متجاوزین به ایران حمله کردند حتی یک دقیقه در مقابلشان مقاومت نکرد و چقدر انسان های بزرگ به دست این انسان فرو مایه کشته شدند.
سردار نقدی گفت: شاه انسامی بی غیرت بود که چادر را از سر زن خود و سایر زنان جامعه کشید ، او انقدر بزدل و بی جوهر بود که حتی به مسجد خدا رحم نکرد و مردم را در آنجا به قتل رساند و وقتی انگلیس دستور داد بدون هیچ مقاومتی حکومت را تحویل داد ، او روصه خانی را ممنوع کرده بود و هرچه انگلیسی ها به او می گفتند ، او چشم می گفت. اگر بنا باشد هنر مندان برای اختناق مجسمه ای بسازند ، ۹۰ درصد هنرمندان مجسمه ی رضا خان را می سازند.
وی افزود: یکی از بزرگترین خیانت های شاه ساخت راه آهن بود ، زیرا ان را ‌برای ملت ایران نساختند ، این راه اهن ها را برای انگلیسی ها و با پول ملت ایران بود تا انگلیسی ها که برای بدست اوردن هند با شوروی درگیر بودند بتوانند در مقابل شوروی مقاومت کنند.
سردار نقدی گفت: این خطوط راه اهن هیچ سودی برای ملت ما نداشت نه می توانست مسافر جابجا کنند و نه کالا و فقط برای سود انگلیسی ها بود.
وی اظهار داشت :بر اساس امار ۷۰ درصد مردم در زمان شاه در روستا ها زندگی می کردند ، آنهم با چه وضعیتی ، نه آب آشامیدنی سالمی ، نه برقی ، نه گازی ، نه بهداشتی و نه هیچ چیز دیگری و اما در انطرف برای یک گل سر برای جشن تولد ، یک هواپیما پرواز می کرد و به لندن می رفت تا یک گل سر برایشان بیاورد.
این وضعیت مردم ما قبل از انقلاب بود
سردار نقدی گفت: اینها اینطور ایران را اداره می کردند ، ملت ما را در پایین ترین طبقه ی جامعه نگهداری می کردند.
وی افزود:۴۰ درصد کودکان واجب التعلیم به مدرسه نمی رفتند ، کسی گاز نداشت ، به علت سرما ۲۰۰۰ نفر در ان سالها در در روستا ها به علت نداشتن خاکه ی ذغال مردند اما اینها در بهترین شرایط زندگی میکردند.
سردار نقدی گفت:الان کل کارمند های وزارت امور خارجه ی ما ۳۵۰۰ نفر در کل جهان است ، -ن زمان سفارت امریکا در کشور ما ۴۰۰۰ نفر کارمند داشت ، تمام امور را امریکایی ها اداره می کردند و برای ما تصمیم می گرفتند.
وی گفت:رسالت انقلاب ما به درستی انجام شده و هیچ نقصی به ان وارد نیست ، ازادی در جامعه ی ما به معنی واقعی وجود دارد ، انقلاب به ما راه را نشان داد و به ما استقلال و ازادی داد ، ما اگر خودمان بد انتخاب کنیم ، تقصیر خودمان است.
سردار نقدی گفت : ما در تهران یک شهردار داشتیم که از ۴ صبح می آمد و نمازش هم در اداره می خواند و هر روز در یک جای تهران یک کاری صورت می گرفت ، یک جهش عظیم به متروی تهران داد ، و ما در دنیا از نظر مترو رتبه ی ۹ را داریم . اما با انتخاب خودمان شورای شهری را انتخاب کردیم که شهرداری را سر کار اورد که مشکل داشت و به واسطه ی ان پروژه ها خوابید و کار ها تعطیل شد ، این ثمره ی کار های خود ماست ، و ربطی به انقلاب ندارد ، و اگر مشکلی باشد به عهده ی ماست و به عهده ی انقلاب نیست...
انتهای پیام/

http://dana.ir/1396277
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی