شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1397/05/18 شناسه خبر: 1396300
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌شرقی در جمع خبرنگاران تبریز؛
رسانه‌ها امیدآفرین باشند/ باید مردم را از شبهات مطرح در جامعه ‌آگاه ساخت
لطیفی رسالت امروز اصحاب رسانه را در کنار بیان نقص‌ها و انتقادات سازنده، امیدآفرینی در جامعه عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از آناج ، سیدمحسن لطیفی  در نشست هم‌اندیشی با جمعی از اصحاب رسانه و روابط‌ عمومی‌ها، ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه خبر اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی تمام همت و توان خود را برای تضعیف آرمان‌های بلند انقلاب قرار داده‌اند و رسانه‌ها در این مقطع برای آرام کردن فضای روانی جامعه بیشترین نقش را دارند.

وی ادامه داد: علاوه بر مکر دشمنان متاسفانه برخی نیز در داخل با انبار کردن کالاهای اساسی نا امیدی و یاس را در بطن جامعه وارد می‌سازند.

مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان‌شرقی گفت: پیدا کردن انبار اقلام احتکار شده و حرکت‌هایی از این دست در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی موجبات دلگرمی و ایجاد ذهنیت مثبت در مردم می‌گردد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی احیای ارزش‌های انسانی و اخلاقی بوده است اما به نظر می‌رسد در برخی از جایگاه‌ها مورد غفلت واقع گردیده است.

لطیفی تاکید کرد: باید به زمانی برگردیم که مردم احساس عزت کنند و هر کسی که در سازمان‌ها و ادارات باعث دلسردی مردم می‌شود مورد مواخذه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه باید در استان امید آفرین شویم و خوبی‌ها را بگوییم، گفت: رصد دائم روزنامه‌های استان و انعکاس آنها، افزایش نشست‌های هم اندیشی در حوزه‌های تخصصی، ارائه نقدهای راهگشا برای بهبود وضعیت، پخش صدای مردم در مطبوعات، رسانه‌ها و ارائه‌ی خبرهای خوش به مردم را جزو الزامات عرصه خبر است.

مدیر کل صداوسیمای آذربایجان‌شرقی متذکر شد: در عین حال از چالش‌ها و موانعی که در چهار دهه با آن مواجه بوده‌ایم باید صحبت کرد و ترسیمی صحیح و منطقی از جریان‌های داخل نظام با محوریت وحدت آفرین داشت.

لطیفی تصریح کرد: همچنین کارنامه‌ی انقلاب در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را باید به صورت تخصصی بیان کرد و مردم را با شبهه‌هایی که در جامعه وجود دارد آگاه ساخت.

وی از لزوم برگزاری جشن‌های انقلاب توسط مردم گفت و اذعان کرد: تا زمانی که در برگزاری این جشن‌ها نگاه اداری وجود داشته باشد نخواهیم توانست مشارکت و همراهی مردم را داشته باشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1396300
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی