شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:48 منتشر شده در مورخ: 1397/05/18 شناسه خبر: 1396478
سجاد مردانی، محمد احمدی و ابوالفضل یعقوبی رقبای خود در روز نخست مسابقات گرندپری روسیه را شناختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ از صبح فردا (جمعه) ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ دومین مرحله مسابقات گرندپری تکواندو در سال ۲۰۱۸ با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور به میزبانی شهر "مسکو" در روسیه آغاز می‌شود که سه تکواندوکار ایران در پایان مراسم قرعه کشی این مسابقات، رقبای خود در رو نخست(جمعه) را شناختند.

فردا (جمعه) و در روز نخست مسابقات سه تکواندوکار ایران به مصاف رقبا می‌روند که طبق برنامه رقابت‌ها، ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

طبق قرعه کشی و وزن کشی انجام شده، یعقوبی، احمدی و مردانی رقبای خود را به ترتیب زیر شناختند:

ابتدا ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان پس از یک‌دور استراحت، به مصاف برنده مبارزه بلغارستان و هلند می‌رود.

در ادامه، سروش احمدی نماینده دیگر ایران در وزن ۶۸- کیلوگرم در گام نخست با "کنستانتینوس چمالیدیس" رو به رو می‌شود که در صورت پیروزی، به مصاف "الکسی دنسینکو" از کشور میزبان(روسیه) برود.

اما سجاد مردانی ملی پوش سنگین وزن ایران نیز پس از یک دور استراحت، در نخستین مبارزه خود برنده دیدار فرانسه و روسیه را در پیش دارد.

هدایت تیم ملی تکواندوی ایران در این مسابقات را فریبرز عسکری به عنوان سرمربی در اختیار دارد. این رقابت ها G۴ است که در پایان به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز المپیکی تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام

http://dana.ir/1396478
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی