شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1397/05/19 شناسه خبر: 1396499
مدافع پرسپولیس با رد شایعه درگیری با سعید فتاحی به توضیح اتفاقات بازی با استقلال خوزستان پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  شجاع خلیل زاده که در قلب دفاعی پرسپولیس توانست به خوبی علیرغم مصدومیت ضدحملات حریف را کنترل کند، در خصوص این بازی گفت: ما برای سه امتیاز برنامه ریزی کرده بودیم و در اهواز حاضر شدیم اما اتفاقات دست به دست هم داد که از این هدف دور شدیم. مسلما حق ما 3 امتیاز بود اگر بعضی ازدوستان کم لطفی نمی کردند.

وی در خصوص شایعه درگیری با سعید فتاحی، مسئول برگزاری لیگ در پایان این دیدار گفت: واقعا شورش را درآورده اند نمی دانم برخی سایت ها چرا این شایعه را ساختند، آقای فتاحی از دوستان صمیمی من است و هیچ برخورد و درگیری بین ما وجود نداشت لطفا دنبال قاتل بروسلی نباشند.


شجاع خلیل زاده در ادامه گفت: در روزهایی که پرسپولیس علیرغم تمام مشکلات به دنبال حضوری موفق در فصل جدید است و با توجه به شرایطی که داریم برخی از دوستان قصد سنگ اندازی دارند. حساب این دوستان با هواداران واقعی پرسپولیس جداست و مطمئنا آنها خودشان از این قضایا به خوبی باخبر هستند.


مدافع پرسپولیس در واکنش به صحبت های یزدی که تیم استقلال را برتر از پرسپولیس دانسته بود گفت: من نمی دانم آقای یزدی از کدام بازی صحبت می کنند شاید ایشان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت نبودند و باید از ایشان پرسید آیا مطمئن هستند بازی پرسپولیس ـ استقلال خوزستان را تماشا کردید یا خیر؟

منبع: ورزش سه
http://dana.ir/1396499
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی