شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1397/05/19 شناسه خبر: 1396601
باید و نبایدهای حقوق «سربازان» در «پرانتز باز» بررسی می شود
دکتر مهدی احمدی معین کارشناس مسائل سیاسی در برنامه این هفته «پرانتز باز» به ناگفته هایی در خصوص مساله «سربازی» می پردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سی و دومین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» در گفتگو با دکتر مهدی احمدی معین کارشناس مسائل سیاسی در خصوص مسأله «سربازی» به موضوعاتی همچون حقوق سربازان و تناقضات موجود در ضوابط و آئین نامه نظام وظیفه ی عمومی می پردازد.

پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و چهار دبیرخبر نوجوان روزهای دوشنبه و پنج شنبه ساعت 17 روی آنتن شبکه امید می رود.

در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین 13 تا 20 سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.

مخاطبان این برنامه می توانند با شماره 09036883202 در پیام رسان بله و سروش با روابط عمومی برنامه در تماس باشند و در اینستاگرام صفحه ی پرانتز باز را با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1396601
ارسال نظر
نظرات