شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1397/05/21 شناسه خبر: 1397111
فرمانده سپاه سنندج:
بسیج برای شناسایی مفسدان اقتصادی و محتکران وارد عمل می‌شود/ ۷۰۰ کارتن پودر شوینده احتکار شده شناسایی شد
فرمانده سپاه ناحیه سنندج از ظرفیت بسیج برای شناسایی محتکران و مفسدان اقتصادی در سطح بازار استان کردستان و به ویژه شهر سنندج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن عسگری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به روحیه مردمی بسیج در برخورد با اخلالگران بازار و مفسدان اقتصادی، عنوان کرد: اقدامات اصلی در زمینه ی برخورد با مفسدان اقتصادی و محتکران در سه بخش آگاه‌سازی، شناسایی و اقدام باید تمیز داده شود.

 

عسگری عنوان کرد: در مرحله آگاه‌سازی با توجه به اینکه ما در جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم، باید موارد مربوط به تبعات و مضرات حرام های فقهی در بازار کاملا برای مردم تشریح شود و در این رابطه نیز، اطلاع رسانی در امر فقه بازاری به صورت عملی در بسیج اصناف در سطح استان کردستان در حال انجام است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سنندج تصریح کرد: در مرحله شناسایی نیز، استفاده از مردم و سایر نیروهای مردمی برای شناسایی عوامل سواستفاده کننده و محتکران اقتصادی، در این مورد باعث شده است که سرعت عمل در برخورد با این مسائل و مشکلات افرایش یابد.

 

وی افزود: اما در مرحله اقدام، پس از شناسایی مفسدان و محتکران، قطعا با توجه به هماهنگی‌های بین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سیستم های نظارتی همچون قوه قضائیه و معرفی افراد متخلف، اقدامات لازم انجام می‌پذیرد.

 

عسگری تأکید کرد: اصلی ترین اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واحد سنندج به صورت تخصصی اعلان به تمامی نیروهای بسیج در سطح شهر، برای شناسایی افراد متخلف و محتکران و مفسدان اقتصادی می‌باشد، به طوریکه با هماهنگی مردم و بسیجیان عزیز در مبحث رصد فعالیتهای مجرمانه اقتصادی، سپاه ناحیه سنندج بسیار اقدامات موثری را به انجام رسانیده است.

 

گفتنی است که طی روزهای گذشته، شناسایی انبار فروشگاه باجلانی با احتکار تعداد 700 کارتن پودر شوینده، با تذکر بسیج و مسئولین مربوطه بدون اقدام قضایی توزیع محصول یاد شده در بازار انجام شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1397111
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی