شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:17 منتشر شده در مورخ: 1397/05/21 شناسه خبر: 1397365
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان:
لزوم آرایش جنگی برای مقابله با مشکلات اقتصادی/ اولین قدم باور مسئولان و مردم به جنگ اقتصادی است
فرمانده سپاه گلپایگان با بیان اینکه امروز در یک جنگ تمام و عیار با دشمن هستیم، گفت: اگر می بینیم اشتباهاتی در عرصه های مختلف اقتصادی برای کشور ما بروز می کند، به خاطر نداشتن همین باور و دانش اقتصادی در مسئولان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ محمود فروزاد صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار کرد: اولین پله در جنگ اقتصادی باور و اعتقادی هست که در مسئولان امور اقتصادی و دولتمردان و همچنین مردم برای مقابله با یک جنگ تمام و عیار با دشمن باید شکل گیرد.

فرمانده سپاه گلپایگان با بیان اینکه امروز در یک جنگ تمام و عیار با دشمن به خصوص امریکا جهان خوار هستیم، تصریح کرد: اگر می بینیم اشتباهاتی در عرصه های مختلف اقتصادی برای کشور ما بروز می کند، به خاطر نداشتن همین باور و دانش اقتصادی در مسئولان مربوطه است.

وی با اشاره به اینکه در این حالت باید کشور آرایش خاص در مقابل این چالش ها به خود بگیرد، عنوان کرد: عمل به منویات رهبری به ویژه در مساله اقتصاد مقاومتی، تکیه بر توان داخلی، چشم ندوختن به کشورهای خارجی به ویژه امریکا و دل ندادن به مذاکرات بیهوده که متاسفانه برخی به آن اعتقاد دارند و بارها بحق نبودن این مذاکرات را به چشم دیده اند، از جمله راهکارهای برون رفت از این چالش ها است.

فروزاد با بیان اینکه بزرگترین برگ برنده جامعه ما داشتن روحیه انقلابی است، عنوان کرد: این روحیه در خبرنگاران که مسئول افکار عمومی، اخلاق جامعه، کنش ها و واکنش ها هستند لازم و ضروری است و باید در برابر جنگ تمام و عیار رسانه ای و عقیدتی دشمن باید بی تفاوت نباشند.

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان با گرامیداشت روز خبرنگار مهمترین ویژگی در خبرنگاری را داشتن صداقت و شرافت دانست و یاداور شد: جیره خوارانی همواره هستند که طبق گروه بندی های سیاسی به نرخ روز قلم می زنند.

وی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج نهاد های انقلابی هستند که طی 40 سال حضور انقلابی خود با این تفکر در عرصه های مختلف ورود پیدا کرده و برای رفع معضلات کشور بسیجیان در جامعه حضور داشتند، گفت: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی که طبق قانون اساسی وظیفه دفاع از ارزش های انقلابی را بر عهده داشته همواره برای کاهش مشکلات جامعه و خدمت رسانی در تمام صحنه ها و حتی جلوتر از مسئولان حاضر بوده است.

فروزاد با بیان اینکه سپاه صرفا یک سازمان نظامی نیست، خاطرنشان کرد: سپاه یک سازمان اعتقادی و رسالت محور است.

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در سال ۹۷ در قالب اردوهای 10 روزه، هفت روزه و یک روزه خاطرنشان کرد: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در مناطق محروم فریدونشهر و پشت کوه از 16 تیرماه با اعزام دو گروه از برادران و سه گروه خواهران انجام شد.

وی با بیان اینکه در عرصه های مختلف دیگر مانند ساخت خانه های مردمی، ساخت حمام، اقدامات فرهنگی و اجتماعی، آموزشی، سبک زندگی اسلامی و... کارهایی انجام شده، تصریح کرد: عرصه های طرح های هجرت دانش آموزی نیز کارهایی از قبیل، شاداب سازی مدارس، غنی سازی اوقات فراغت، محرومیت زدایی با هدف کمک به دانش آموزان برای مسئولیت پذیری بیشتر انجام شده است.

فروزاد با اشاره به اینکه دانش آموزان بسیجی از هشتم مردادماه در قالب گروه های جداگانه خواهر و برادر در مدارس نبوت، شهید سجادی، شهید باهنر و مدارس مختلف شهرستان در عرصه های شاداب سازی فعالیت های فضای فرهنگی مدارس و آماده کردن مدارس جهت شروع سال تحصیلی جدید صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان، افزود: ساخت خانه عالم در روستای فاویان توسط گروه های جهادی حوزه های محلی، ساخت خانه محروم در روستای زرنجان از دیگر فعالیت های انجام گرفته توسط گروه های جهادی شهرستان است.

وی در ادامه به طرح بسیج سلامت بسیج جامعه پزشکی اشاره کرد و گفت: گشت بسیج محله محور نیز برای افزایش امنیت جامعه و توسط بسیجیان انجام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1397365
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی