شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:36 منتشر شده در مورخ: 1397/05/21 شناسه خبر: 1397423
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد:
رانندگان سرویس مدارس از خدمات بیمه تکمیل درمان بهره‌مند می‌شوند
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان برای سرویس‌های مدارس و آژانس‌ها خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی علوی‌مقدم در گفت و گو با صبح توس؛ با بیان این مطلب، گفت: به همت شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری بودجه بالغ بر یک میلیارد تومان به منظور پوشش بیمه تکمیل تاکسیرانان در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه سرویس مدارس و آژانس‌ها نیز دارای کد بهره‌برداری و دفترچه تاکسیرانی هستند، لذا این خدمت شامل حال آنان نیز می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای این منظور به سازمان تاکسیرانی در انتهای خیابان فداییان اسلام، شرکت تاکسیرانی زمان سیر واقع در خیابان بهشتی بین 44 و 46، شرکت راهبران واقع در قاسم‌آباد، نبش حجاب 54، ساختمان پزشکان، طبقه چهارم واحد یک و شرکت فضاسیر مبتکران واقع در بولوار جمهوری اسلامی 19، شهید مهرزاد 2، پلاک 79 مراجعه کنند.
علوی‌مقدم خاطرنشان کرد: 432 هزار تومان هزینه بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان است که مبلغ 100 هزار تومان آن را خود تاکسیران پرداخت می کنند و 330 هزار تومان یارانه شهرداری است که ارائه می‌شود.
وی با تاکید بر محدودیت زمانی در خصوص ارائه این خدمت، افزود: ضرورت دارد متقاضیان هر چه سریعتر نسبت به تکمیل پرونده بیمه خود اقدام کنند.
علوی‌مقدم بیان کرد: خدمات بیمه تکمیل درمان برای 3هزار نفر از تاکسیرانان مشهدی قابل ارائه است که تا امروز 1300 نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1397423
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی