شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1397/05/21 شناسه خبر: 1397428
محسنی اژه‌ای درباره خبر احضار رییس حراست بانک مرکزی گفت: بله این فرد احضار شده و از او تحقیق شده اما اینکه بازداشت شده یا نه از جلسه که بیرون بروم مطلع میشوم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سخنگوی قوه قضائیه درخصوص چرایی کسب اجازه از رهبر معظم انقلاب توسط رئیس قوه قضاییه گفت: در حال حاضر یک سری محدودیت ها وجود دارد و آیین دادرسی به ما اجازه هایی را نمی دهد، می‌شد به مجلس نامه زد اما زمان بر بود، ما می خواهیم زمان را کوتاه کنیم.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای در یکصد و بیست و نهمین نشست خبری خود در خصوص ثبت یک شرکت از سوی دو برادر در استان گلستان برای ثبت نام خرید خودرو و کلاهبرداری از این طریق و با توجه به بازداشت بیش از ٢ ساله متهمان و بلاتکلیفی مالباختگان گفت: اگر اموال تکافوی بدهی را بدهد مشکلی نیست اما گاهی اموال کمتر از پولی است که مالیاختگان طلب دارند.

وی افزود: گاهی هم اموال متهمان به فروش نمی رسد.

محسنی اژه‌ای در مورد نامه رییس قوه قضاییه به رهبر انقلاب و اینکه آیا قوانین کافی نبوده که دستور جدید گرفته شده ، گفت: در حال حاضر یک سری محدودیت ها وجود دارد و آیین دادرسی به ما اجازه هایی را نمی دهد، میشد به مجلس نامه زد اما زمان بر بود، ما می خواهیم زمان را کوتاه کنیم.

وی درباره خبر احضار رییس حراست بانک مرکزی گفت: بله این فرد احضار شده و از او تحقیق شده اما اینکه بازداشت شده یا نه از جلسه که بیرون بروم مطلع میشوم.

منبع: فارس
http://dana.ir/1397428
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی