شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:44 منتشر شده در مورخ: 1397/05/21 شناسه خبر: 1397442
در تبریز:
مس سونگون قهرمان آسیا شد
تیم فوتسال مس سونگون به مقام قهرمانی فوتسال آسیا دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در دیدار نهایی نهمین دوره جام قهرمانی باشگاه‌های فوتسال آسیا تیم‌‌های مس سونگون و تای سون نام ویتنام به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری نماینده ایران به اتمام رسیده و مس سونگون قهرمان آسیا شد.

نیمه نخست این بازی با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسیده بود. گل‌های تیم مس در نیمه نخست توسط فرهاد فخیم و حسین طیبی به ثمر رسیده بود.

در نیمه دوم و در دقیقه 25 فرهاد فخیم با یک حرکت انفرادی و جا گذاشتن 2 بازیکن ویتنامی و یک ضربه دقیق گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در یک دقیقه به پایان بازی تیم مس صاحب یک ضربه پنالتی شد که اصغر حسن‌زاده این پنالتی را برخلاف جهت حرکت دروازه‌بان تیم ویتنام به گل تبدیل کرد.

بدین ترتیب تیم مس‌سونگون در این بازی به پیروزی 4 بر 2 دست یافت و قهرمان آسیا شد.

تیم مس سونگون برای رسیدن به دیدار فینال از سد تیم‌های سپیر‌ تاجیکستان، ای جی کی ازبکستان، بانک بیروت لبنان، ارم قرقیزستان و نفت عراق گذشته بود.

مس سونگون چهارمین تیم ایرانی است که به جام قهرمانی فوتسال آسیا دست یافته است، پیش از مس تیم‌های فولاد‌ماهان اصفهان، گیتی‌پسند اصفهان و تاسیسات‌دریایی به تهران به مقام قهرمانی دست یافته و از تبریز نیز دبیری سابقه کسب مقام سوم آسیا را دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1397442
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی