شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:08 منتشر شده در مورخ: 1397/05/22 شناسه خبر: 1397772
استفاده از ظرفیت بسیجیان نهاوند برای مبارزه با احتکار
فرمانده سپاه نهاوند گفت: با توجه به شروع جنگ اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی برعلیه مردم، از ظرفیت بسیجیان شهرستان نهاوند در جهت شناسایی انبارهای احتکار استفاده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ کامران کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، ، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در طول سال‌های بعد از انقلاب با تحریم‌ها و جنگ اقتصادی درصدد ضربه زدن به کشورمان هستند و امروز نیز این جنگ اقتصادی را شدت بخشیده‌اند.
وی اظهار داشت: امروز وظیفه همه ما مقابله با این جنگ اقتصادی است و مسئولان نیز باید در کنار مردم باشند و مشکلات مردم را حل کنند.
فرمانده سپاه نهاوند افزود: با توجه به شرایط امروز، شناسایی انبار احتکار کالا در دستور کار سپاه و بسیج قرار دارد و در شهرستان نهاوند نیز از ظرفیت بسیجیان برای مبارزه با این پدیده استفاده خواهد شد.
وی عنوان کرد: مبارزه با پدیده احتکار به‌عنوان یکی از مصادیق فساد اقتصادی با همکاری بسیج و سپاه نهاوند در راستای شناسایی انبارهای احتکار ازجمله برنامه‌های بسیج برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.
کریمی گفت: در جلساتی که با اصناف و بازاریان نهاوند برگزارشده است در این مورد نکاتی نیز به این عزیزان نیز گفته‌شده و بسیج با جدیت در راستای برخورد با موضوع احتکار تلاش خواهد کرد.
فرمانده سپاه نهاوند افزود: در این موضوع با دستگاه‌های انتظامی و قضایی هماهنگ هستیم و با هماهنگی و همکاری با این دستگاه‌ها درصدد جلوگیری از احتکار کالاهای ضروری مردم هستیم.
وی اظهار داشت: شناسایی محتکران و برخورد دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی امروز مطالبه جدی مردم و وظیفه انقلابی ما است و مجموعه بسیج نهاوند نیز باقدرت و جدیت در این راستا حرکت می‌کند و همکار و همراه دستگاه‌های قضایی و انتظامی است.
کریمی در پایان گفت: بسیجیان در جهت شناسایی انبارهای احتکار و معرفی محتکران به دستگاه قضایی نقش تأثیرگذاری دارند و بسیجیان نهاوند نیز در این راستا تلاش خواهند کرد.
در طی چند ماه گذشته که کشور با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه شده، عده‌ای سودجو و منفعت‌طلب در پی سو استفاده از اوضاع کشور بوده و به احتکار برخی کالاها در کشور اقدام کرده‌اند.
دراین‌باره بسیج وارد کارشده و اقدام به شناسایی و کشف چندین انبار احتکار خودرو، برنج و لوازم‌خانگی کرده است.
سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز از برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران و ابلاغ این موضوع به تمام رده‌های مقاومت در سراسر کشور خبر داده است.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1397772
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی