شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:47 منتشر شده در مورخ: 1397/05/22 شناسه خبر: 1397791
جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) امشب در همدان برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) امشب در میدان امام خمینی(ره) شهر همدان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  نافع، محرم روزبه از برگزاری جشن ویژه به مناسبت سالروز ازدواج فرخنده ی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد و گفت: مراسم بزرگداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و موسسه حضرت علی اکبر(ع) امشب در میدان امام خمینی(ره) شهر همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) فرصت مناسبی در جهت فرهنگسازی در جامعه است و اهداف اصلی از برگزاری این جشن‌ها نیز ترویج ازدواج آسان در میان جوانان، دوری از اسراف و تجمل گرایی، تبیین اهمیت تشکیل خانواده در اسلام و در نهایت تحکیم بنیان خانواده است .

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان تصریح کرد: اجرای سخنرانی، برنامه‌های شاد و فرهنگی، برگزاری مسابقه، مولودی‌خوانی و استندآپ کمدین از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این مراسم است.

روزبه با تاکید بر اینکه ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) نمونه تکرار نشدنی در تاریخ است، گفت: این پیوند آسمانی نکات بسیار جالبی برایمان دارد اینکه اگر خواهان سعادتیم و پیروی راستین اسلام، بایستی تا مرز توان تلاش کنیم تا مراحل اول ازدواج بر مبنای صحیحی صورت گیرد.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1397791
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی