شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:31 منتشر شده در مورخ: 1397/06/02 شناسه خبر: 1401384
برای دکتر مجلس‌نشین؛
جراحی سیـاسی پزشـکیان!
به‌عنوان یک خبرنگار روز پزشک را به نایب رئیس مجلس تبریک می‌گویم، او اگر در کسوت طبابت می‌ماند در قلب‌ها ماندگارتر می‌شد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، مجید قنبرزاده: با مشاهده‌ی پیام‌های تبریک روز پزشک در صفحات کاربران فضای مجازی، یادِ سیاسی‌ترین پزشک ایران افتادم؛ مسعود پزشکیان! بارها در محافل عمومی گفته و در رسانه‌ها نوشته‌ام تریپِ او را می‌پسندم. از آنجایی که رفتار لوتی مَآبانه‌ای دارد با آن شلوارِ کتانی و کاپشن ساده‌اش به دل می‌نشیند.

بر یکی به‌نعل و یکی به‌ میخ‌هایش چشم می‌پوشم، روز پزشک است و نگارنده قصدِ تلخ کامی‌اش را ندارد. من‌باب مثال نمی‌خواهد از وساطتش برای جلوگیری از اجرای احکام مفسدان اقتصادی، دفاع تمام قَدش از وزیر راه و شهرسازی و تاثیر چندین‌ باره‌اش در ممانعت از پاسخگویی حجت‌الاسلام روحانی در صحن علنی مجلس بنویسد!

پزشکیان جامعه‌ی مخاطب خود را به‌خوبی شناسایی نموده و به‌کرات با شعار رفع حصر آنان را به‌وجد آورده و با مواضع دوپهلو پیرامونِ شعارهایی چون مرگ بر آمریکا اِرضایشان کرده است. او از امثالِ مطهری و برخی نواصولگرایان در عرصه‌ی سیاست زیرک‌تر است و هیچ‌گاه خود را مبدل به مهره‌ی سوخته نمی‌کند.

نایب رئیس آذربایجانی-کُردی مجلس شورای اسلامی بازی با اذهان و کلمات را بَلد است و کشتی‌گیرانِ سیاسی هنگام مواجهه با شبهاتِ او باید از این پزشکِ کاربلد از زیر و خَم تخصص‌ها و تاثیر آن در کارکردهایَش بپرسند. مثلاً بگویند از کسوتِ وزارت بهداشت تاکنون برای جلوگیری از فرار مالیاتی 6 هزار میلیارد تومانی هم‌کیشان خود با عدم اخذ وجه از طریق کارت‌خوان چه گام‌هایی برداشته است؟! نَکند برقراری عدالت مالیاتی هم به نافِ موسوی و کروبی گره خورده است و با رفعِ حصر آنان این مسئله حل می‌شود؟

نماینده تبریز در جرای قلب تبحر دارد اما در جراحی سیاسی اندکی ناشیانه عمل می‌کند، حکایتِ حضور پزشکیان در اتاق عمل سیاست به‌مانند پزشکی است که برایش مریضِ قلبی آورده‌اند و او به عضوِ زایدِ آپاندیس‌اش چسبیده است!

انتهای پیام/

  •  

 

http://dana.ir/1401384
ارسال نظر
نظرات