شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1397/06/05 شناسه خبر: 1402457
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت عملیاتی شد؛
آبرسانی به دو روستای شهرستان کبودراهنگ
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت سال جاری و به همت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همد ان؛آبرسانی به دو روستای ایده لو و طاهر لو عملیاتی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع،درآیین بهره برداری از این پروژه؛ معاون فرماندار شهرستان کبودراهنگ ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای این هفته و با بیان اینکه خدمت رسانی به مشترکین روستایی نیازمند همت والایی است، گفت:یکی از مشکلات روستاییان آبرسانی به صورت سیار است که خوشبختانه با بهره برداری از پروژه های اینچنینی اهالی شریف روستاها از نعمت آب برخوردار می شوند.

عمران ضیغمی با اشاره به اینکه روستاییان با مصرف بهینه می تواند یاری گر شرکت آب و فاضلاب روستایی باشند، اظهار کرد: از آنجا که آب منشاء حیات در همه جا و به ویژه روستاهااست لذا حفظ آن از الزامات است.

در ادامه مدیر امور آب شهرستان کبودراهنگ؛با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ؛یک هزارو 580 نفر از جمعیت روستای ایده لو از نعمت آب برخوردار خواهند شد،گفت:آبرسانی به روستای مذکور از سال گذشته کلید خورد که خوشبختانه در هفته دولت سال جاری موفق به بهره برداری از پروژه مذکورشدیم.

باقر پورقاسمی ادامه داد:این پروژه از محل اعتبارات ملی به مبلغ 3 هزارو 540 میلیون ریال تامین اعتبار گردید.

وی همچنین یادآور شد:سال گذشته در راستای خدمت رسانی به مردم شریف روستای ایده لو 19حلقه چاه حفر و مورد بهره برداری روستاییان قرار گرفت.

پورقاسمی با اذعان به اینکه در پروژه آبرسانی به روستای ایده لو؛ حفر و تجهیز یک حلقه چاه مکانیکی، فنس کشی محوطه و اجرای 200 متر خط انتقال محقق گردید،عنوان کرد: همزمان با این پروژه، پروژه آبرسانی به روستای طاهرلو نیزبه بهره برداری می رسد.

مدیر امور آب شهرستان کبودراهنگ همچنین خاطرنشان کرد:با بهره برداری از پروژه مذکور،849 نفر از جمعیت روستای طاهر لو از نعمت آب بهره مند خواهند شد. 

وی در نهایت خواستارمصرف بهینه  آب توسط مشترکین روستایی شد و گفت: از آنجا که ایجاد منابع آبی جدید دشوار است، لذا حفظ منابع فعلی ضروری می باشد.

لازم به ذکر است آبرسانی به روستای طاهرلو با اعتباری بالغ بر یک هزارو 300 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی عملیاتی گردید، ضمن اینکه آبرسانی به روستاهای مخور و سراب از توابع شهرستان کبودراهنگ نیز در هفته دولت سال جاری به انجام می رسد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1402457
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی