شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1397/06/05 شناسه خبر: 1402565
رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد:
ورزش اسدآباد دارای مجمع خیرین می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد با اشاره به وجود 26 هیأت روزشی در این شهرستان، گفت: در تلاشیم با تشکیل مجمع خیرین ورزشی به ورزش شهرستان کمک کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد طلایی‌منعم در گفت‌وگو با خبرنگاار نافع،  از تشکیل مجمع خیرین ورزش شهرستان خبر داد و تصریح کرد : صحبت‌های مقدماتی با چند خیر برای صرف هزینه های ورزشی را انجام داده و درصدد تشکیل مجمع خیرین هستیم.

 

وی با بیان اینکه 26 رشته ورزشی در اسدآباد دارای هیئت هستند، تصریح کرد : ازاین هیئتها چهار هیئت تکواندو، بسکتبال، کشتی و کاراته از سایر هیئات فعالتر بوده اند .

 

رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد در ادامه ضمن انتقاد از فرسوده بودن سیستم مربیگری اسدآباد، گفت : متاسفانه مربیان برخی ورزش‌ها در اسدآباد اجازه نمی‌دهند مربیان جوان وارد گود شوند و این مهم به معضلی برای ورزش قهرمانی تبدیل شده است که نتیجه ی آن کمبودِ مربیان متخصص در سالن‌های ورزشی دیارسیدجمال است.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش به کمکهای رنجبرزاده به مجموعه ی ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت : بجز نماینده ی شهرمان سایر مسئواین شهرستانی و استانی کمکی به ما نکرده اند.

 

طلایی در ادامه ضمن اشاره به بازدید مدیر ورزش استان از خوابگاه اسدآباد بیان کرد : ایشان به ما قول مساعدت مالی برای رفع نواقص این مرکز را دادند اما این وعده تاکنون عملیاتی نشده است.

 

وی در پایان ضمن اشاره به حمایتش از تشکیل مدرسه ی فوتبالِ رده های پایه در اسدآباد بیان کرد : هیئت فوتبال میتواند برروی کمک اداره ورزش شهرستان برای تشکیل تیم بزرگسالان برای حضور در مسابقات منطقه ای حساب کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1402565
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی