شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1397/06/07 شناسه خبر: 1403474
نماینده سابق مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
دشمن به دنبال ایجاد فتنه جدید اعتقادی بین شیعیان عراق وایران است / تکریم زوار در بین عراقی ها وایرانیان بدون حاشیه است
نماینده سابق مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان با سواستفاده از غیرت ایرانیان با طرح مسائل واهی استفاده ابزاری زنان ایرانی توسط زائرین عراقی قصد شعله ور کردن فتنه جدیدی را در منطقه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به یک ضرب المثل  انگلیسی که  که می گوید" تفرقه بیانداز و حکومت کن"اظهار داشت: کسانی که به استعمار منطقه می خواهند بپردازند باید اتحاد و آگاهی را از بین جوامع از بین ببرند تا بتوانند کارهای خود را پیش ببرند .

 

وی بیان کرد:بنابراین باید تفرقه بیاندازند و فرقی نمی کند که این مسایل اخلاقی باشد یا اسلامی با حقوقی ، آنها فقط بدنبال کسب منافع پلید خودشان هستند.

 

آریا نژاد  تاکید کرد:در چند سال اخیر همانطور که می دانیم آلمان ها متحد شدند و اتحادیه تشکیل دادند اما نمی گذارند دوتا کره با هم متحد شوند امروز به دنبال اختلاف افکنی در خاورمیانه و تضعیف جایگاه ایران هستند.

 

وی گفت:چرا که نان این کشورهای استعمارگر در اختلاف افکنی و تفرقه است و این را به ذهنیت مسمومی که دارند جز حقوق بشر می دانند.

 

آریا نژاد افزود:ملت ایران و عراق را 8 سال به جان یکدیگر انداختند و سود جنگ به جیب آن هایی رفت که اسلحه فروختند و سلاح دادند زیرا  که یک دیوانه وقتی سنگی را به چاه انداخته و ما مجبور بودیم که  از سرزمین و کشور خود دفاع کنیم .

 

وی ادامه داد:هر ساله زائران ایرانی را می بینیم که اربعین به کربلا مشرف می شوند و چقدر توسط مردم عراق اکرام می شوند و در مقابل نگاه کنید این اکرام هم نیز توسط ایرانی ها در این ایام که زائران عراقی برای زیارت به ایران مشرف می شوند بدون هیچ حاشیه ای صورت می گیرد.

 

آریا نژاد افزود:باید بدانیم که دشمن دچار یاس و ناامیدی شده است و کسی که به زیارت بیاید کجا امکان دارد به فکر چنین مسائلی باشد و اینها فقط شیطنت است.

 

وی گفت:دشمنان با سواستفاده از غیرت ایرانیان با طرح مسائل واهی استفاده ابزاری زنان ایرانی توسط زائرین عراقی قصد شعله ور کردن فتنه جدیدی را در منطقه دارد.

 

آریا نژاد  یادآور شد:آنها به دنبال این هستند که رگ غیرت ایرانی را تحریک کنند و تفرقه ایجاد کنند بنابراین این حرفها خیلی خیلی هدفمند زده می شود و دنبال شکاف و اختلاف هستند .

 

وی تاکید کرد:ملت ایران باید مثل همیشه هوشیار و آگاه باشد چرا که این مساله شاید به نظر ساده برسد اما دارای لایه های پنهان و خطرناکی است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1403474
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی