شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1397/06/11 شناسه خبر: 1404278
معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی؛
تغییر محل نشست رؤسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه دلیل امنیتی نداشت/ از هر نظر برای میزبانی آماده بودیم
شهرتی‌فر گفت: تبریز و آذربایجان‌شرقی از امنیت کامل برخوردار می‌باشد و به‌هیچ وجه دلیل تغییر محل برگزاری نشست مسایل امنیتی نبوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، رحیم شهرتی‌فر با اشاره به تغییر مکان برگزاری نشست سه‌جانبه رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه از تبریز به تهران در تشریح علت این واقعه، ابراز داشت: این اجلاس استانی نبود و اصولاً وزارت امور خارجه با صلاحدید مقامات عالی‌رتبه در رابطه با مکان برگزاری آن تصمیم می‌گیرد.

وی تاکید داشت: استان آذربایجان‌شرقی و به‌ویژه تبریز از هر نظر برای میزبانی آماده بود و این توان را داشتیم تا اجلاس را به‌ نحو مطلوب برگزار نماییم اما تصمیم ملی برآن شد تا برنامه در تهران برگزار شود.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان ساخت: شاید به علت برنامه‌ریزی دیدارهایی که تنها در تهران امکان برقراری آن وجود دارد، محل اجلاس رؤسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه را تغییر داده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در تبریز نقص امنیتی برای میزبانی وجود دارد، تصریح کرد: به‌هیچ وجه اینگونه نیست و نه‌تنها تبریز و آذربایجان‌شرقی بلکه تمام نقاط ایران امن می‌باشد و دلیل تغییر محل اجلاس مسایل امنیتی نبوده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1404278
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی