شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1397/06/12 شناسه خبر: 1404774
امنیت و رفع محرومیت هدف سپاه در کردستان است/ مردم شهیدپرور کردستان هنوز پای آرمان های انقلاب ایستاده اند
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امنیت و رفع محرومیت هدف سپاه در کردستان است و امیدوارم بتوانیم توسعه را در کردستان تسریع ببخشیم چون توسعه یافتگی و اشتغالزایی حافظ امنیت پایدار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان شامگاه یکشنبه (11 شهریور 97 ) در جمع کاروان راهیان نور که در یادمان باشگاه افسران سنندج برگزار شد اظهار کرد: مذهبی بودن یکی از ویژگی های مردم استان کردستان است و همواره عشق و علاقه به اهل بیت را در دلشان دارند و به آن علاقه مند هستند.

 

وی گفت: قومی بودن همانند سایر استان ها یک فرصت برای کشور است و هر فرصتی می تواند تبدیل به تهدید هم شود و متاسفانه دشمنان از این فرصت در اوایل انقلاب اسلامی سوء استفاده کردند و این مورد را تبدیل به تهدید کردند و هزینه ی بالایی نیز برای آن حاصل شد .

 


وی افزود: 30 هزار شهید در استان کردستان تقدیم این انقلاب شد که  5480  نفر از آنها شهدای بومی بودند و مابقی نیز مربوط به استان های دیگر هستند که برای دفاع از دین خدا و حفاظت و حراست این سرزمین وارد عمل شدند و این امنیت را برای کشورمان ایجاد کردند .

 


سردار رجبی با یادآوری تهدیدات تجزیه‌طلبی دشمنان در ایران و استمرار آن، گفت: تشکیل گروهک‌های ضدانقلاب همواره جزو سیاست‌های استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هست.

 


فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان عنوان کرد: اگر تهدید واگرایی دینی از دیگر توطئه‌های دشمنان علیه ایران است، قومیت در سیاست کلی نظام ما در کشور یک فرصت است.


 
وی گفت: اگر انتخاب درست شهدا در شرایط سخت و حساس کشور در دوران دفاع مقدس نبود اقتدار و امنیت امروز در کشور ما وجود نداشت.

 


وی ادامه دادن راه شهدا را در این زمان ضروری توصیف کرد و ابراز داشت: ما باید اهداف والای شهدا را همواره سرلوحه خودمان قرار بدهیم، شهیدان هرزگاهی یادمان می آورند که کجا بوده‌ایم و به کجا می رویم.

 


وی تصریح کرد: قومیت در یک مقطع و برهه ای تبدیل به تهدید شد و این تهدید با تدبیر تبدیل به فرصت شده است و رهبر معظم انقلاب در سفری که به استان کردستان داشتند فرمودند؛ که قوم کُرد همانند اقوام دیگر یک فرصت برای نظام است و برای ایجاد امنیت پایدار مردمی در استان ، همان مجاهدت ها را برادران و خواهران بومی و اهل سنت استان با اعتقادات کامل ادامه می دهند .

 


سردار رجبی با یادآوری اوضاع نابسامان کردستان در رژیم طاغوت خاطرنشان کرد: پس از انقلاب فرصت رشد و توسعه استان وجود داشت و بسیاری از استان‌های کشور به برکت انقلاب اسلامی از این خوان گسترده بهره‌مند شدند اما وجود گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان این فرصت را از استان گرفت.

 


وی با اشاره به مشکلاتی که این گروهک‌ها در مسیر رشد و توسعه استان ایجاد کردند وقوع تحریم‌ها و تحمیل هزینه هزار میلیارد دلاری جنگ به کشور را نیز مزید بر علت دانست.

 

وی ادامه داد: بعد از جنگ تحمیلی اقدامات توسعه‌ای تا حدودی در این استان انجام گرفت، اما نیاز به کار و تلاش بیشتری برای دستیابی به اهداف متعالی نظام در بحث توسعه متوازن و همه جانبه در کشور هستیم .

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: هوشیاری مردم و اقدامات روشنگرانه مسئولان باعث شد که دشمنان این امید را در خودشان به ناامیدی تبدیل کنند اما در عین حال موضوعی مهم است و اگر مردم و مسئولین حواسشان نباشد از این فرصت تهدیدهای زیادی متوجه نظام و این دیار می شود.

 


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امنیت و رفع محرومیت هدف سپاه در کردستان است و امیدوارم بتوانیم توسعه را در کردستان تسریع ببخشیم چون توسعه یافتگی و اشتغالزایی حافظ امنیت پایدار می‌شود.

 


وی افزود: در مجموع کردستان یکی از استان های مرزی است و مشکلاتی در خصوص قاچاق متوجه استان است که مسئولان باید رویکردی مناسب را داشته باشند چرا که مرزها یک منطقه ی امن است و نباید مشکلی در این خصوص برای مردم ایجاد شود زیرا همانگونه که یک خانه نیاز به حریم، حصار و دیوار دارد، کشور هم خانه‌ای بزرگتر است که باید برای امنیت آن حصارکشی کنیم تا از بروز برخی مشکلات جلوگیری کرد.

 


انتهای پیام/

http://dana.ir/1404774
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی