شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1397/06/17 شناسه خبر: 1406253
۲۷۵ گروه جهادی به روستاهای محروم کردستان خدمات رایگان ارائه می‌دهند + تصاویر
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: از نهم شهریورماه‌ 275 گروه جهادی به روستاهای محروم 10 شهرستان‌ کردستان اعزام شده‌اند و تا 29 شهریورماه جاری به روستانشینان خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمدحسین رجبی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به آغاز اردوهای جهادی اظهار داشت: امسال در قالب رزمایش خدمات‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 7 هزار گروه جهادی به مناطق محروم کشور اعزام شده‌اند که 275 گروه آن مربوط به استان کردستان است.

 

وی گفت: از نهم شهریورماه‌ 275 گروه جهادی به روستاهای محروم 10 شهرستان‌ کردستان اعزام شده‌اند و تا 29 شهریورماه جاری به روستانشینان خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: این گروه‌های جهادی شامل گروه‌های دانشجویی، بسیج اقشار متخصصین، مساجد و محلات، بسیج طلاب، مهندسین صنعت و عمران هستند و در بخش‌های عمرانی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی، تعلیم و تربیت اقتصاد مقاومتی در خدمت مردمان مناطق محروم استان کردستان هستند.

 

سردار رجبی افزود: امسال برنامه پایگاه‌محوری را دنبال می‌کنیم و در هر محله‌ای که پایگاه در آن وجود دارد، خود اعضای پایگاه به‌عنوان گروه‌های جهادی موانع و مشکلات روستا و منطقه را برطرف می‌کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطر نشان کرد: خدمات‌رسانی به مردمان مناطق محروم، توانمندی و سازندگی دانشجویان، نقش‌آفرینی در عرصه جهاد و سازندگی، محرومیت‌زدایی و ایجاد امید و دلگرمی در بین روستانشینان از دیگر اهداف اعزام گروه‌های جهادی به سطح روستاهاست.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1406253
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی