شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1397/06/17 شناسه خبر: 1406304
طی 24 ساعت گذشته؛
358 تماس در سامانه 125 همدان به ثبت رسید
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: 358 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا بیاناتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی، اظهار کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان، 14 عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسید.

وی به 14 عملیات انجام شده اشاره کرد و گفت: 9 عملیات اطفاء حریق و پنج عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: دو مورد حریق منزل در بنی هاشم و جوادیه، حریق مغازه در سیلو، حریق لاستیک در میدان عاشورا، نشت سوخت خودرو در چهارراه بابک و چهار مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار ارم، تفریجان، پشت اتکا و اعتمادیه منجر به انجام عملیات اطفاء حریق شد.

وی با اشاره به پنج عملیات امداد و نجات انجام شده، افزود: دو مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در بلوار ارم و جولان و سه مورد مهار حیوانات در چیت‌سازیان، شهرک فرهنگیان و فقیره انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

بیاناتی تعداد نجات یافتگان طی عملیات‌های انجام شده را برشمرد و تصریح کرد: طی 14 عملیات انجام شده سه نفر توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 358 تماس در سامانه 125 به ثبت رسیده است، ادامه داد: 14 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: 26 تماس ثبت شده در سامانه به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی بوده است.

وی 140 مورد از تماس‌های ثبت شده را اشتباه دانست و یادآور شد: متأسفانه 178 مورد از تماس‌ها نیز با هدف ایجاد مزاحمت در سامانه به ثبت رسید.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1406304
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی