شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1397/06/18 شناسه خبر: 1406809
فرماندار شهرستان بهار:
۱۳ روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیست
فرماندار شهرستان بهار با بیان اینکه 13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیست، گفت: باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستاها نیز پوشش داده شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار با حضور فرماندار شهرستان بهار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان و جمعی از کارکنان برگزار و سیده سمیر حسینی به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی و از زحمات ابراهیم فراهانی قدردانی شد.

احسان قنبری در این مراسم با بیان اینکه مشی ما بر همکاری با مدیران است، اظهار کرد: امیداواریم مدیر جدید آبفار شهرستان بهار با برنامه‌ریزی به خدمت رسانی در این حوزه ورود کند.

وی با اشاره به خدمات خوب و ارزنده مدیر پیشین آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار، گفت: معرفی مدیر جدید یک تصمیم درون سازمانی بوده است.

فرماندار شهرستان بهار، حسینی را اولین مدیر خانم در حوزه آب و فاضلاب روستایی استان دانست و بیان کرد: این موضوع نشان از ظرفیت ویژه بانوان در فعالیت‌های اجتماعی دارد.

وی با تأکید بر اینکه موفقیت در هر بخش نیازمند برنامه ریزی است، افزود: 13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستاها نیز پوشش داده شوند.

قنبری تصریح کرد: تا زمانی که روستاهای مذکور تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نباشند، ارائه هرگونه خدمت در آنها غیرممکن خواهد بود.

وی با تأکید بر اصلاح مخازن فرسوده و احداث مجمتع‌های جدید آبرسانی، ادامه داد: در راستای تأمین اعتبارات مورد نیاز ،علاوه بر الزامات، تلاش مضاعف نیز داشته‌ایم؛ امیدواریم با تلاش گسترده مدیران، مشکلات حوزه آب به حداقل برسد.

سیده سمیر حسینی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی همکاران بخش‌های مختلف در پیشبرد اهداف شرکت و خدمت‌رسانی به مشترکان اثرگذار باشیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1406809
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی