شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1397/06/19 شناسه خبر: 1406847
مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان:
شهرستان بهار در بخش تأسیسات آب و فضلاب روستایی با محدودیت مواجه است
مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان گفت: شهرستان بهار از جمله شهرستان‌های مواجه با محدودیت در بخش خدمات و تأسیسات آب و فضلاب روستایی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع سید مصطفی هاشمی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار با اشاره به  بارندگی‌های خوب بهار امسال، اظهار کرد: با وجود بارش‌های خوب بهاری، تابستان نفس گیری را پشت سر گذاشتیم.

وی در ادامه گفت: شهرستان بهار با وجود منابع آبی سطحی و کم عمق از جمله شهرستان‌های مواجه با مشکلات خاص در فصل تابستان بود.

مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان بیان کرد: بخشی از مشکلات خدمات رسانی با واگذاری امور به بخش خصوصی رفع شده است؛ باید به این باور برسیم که وگذاری امور به بخش خصوصی و کاهش تصدی گری از بخش دولتی از الزامات است.

وی با بیان اینکه فصل پاییز و زمستان برای آبفار، فصل برنامه‌ریزی ماه‌های پیش رو است، افزود: باید این دو فصل را با توجه به بارندگی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها، غنیمت بدانیم و به رصد چالش‌ها، بپردازیم.

هاشمی شهرستان بهار را از جمله شهرستان‌های مواجه با محدودیت در بخش خدمات و تأسیسات دانست و تصریح کرد: مدیر پیشین امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار موفق به انجام اقدامات اثرگذاری در این شهرستان شد.

وی در خصوص انتصاب مدیر جدید در امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار، یادآور شد: مجموعه به این مهم رسید که حوزه مدیریتی در یک شهرستان را به یک خانم واگذار کند.

مدیر سابق امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز در این مراسم اظهار کرد: طی مدت خدمت در این بخش سعی بر تعامل بین بخشی در راستای قوانین و مقرارات و عملیاتی کردن خدمت رسانی به مشترکان روستایی را داشتیم.

محمد ابراهیم فراهانی با بیان اینکه عملکرد امور آب در شهرستان بهار، حاصل تلاش‌های گروهی در مجموعه است، ادامه داد: در حال حاضر وضعیت آب در شهرستان بهار نسبتاً خوب است.

وی با تأکید بر اینکه روستای بحرانی از لحاظ وضعیت آب در شهرستان بهار نداریم، بیان کرد: خوشبختانه در شرایط فعلی وضعیت آب در هیچ یک از روستاهای شهرستانبهار، تنش زا نیست.

مدیر سابق امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار افزود: هم اکنون شاخص بهره‌مندی آب شرب در روستاهای شهرستان بهار 73 درصد است که این شاخص نسبت به گذشته 10 درصد رشد داشته است.

وی همچنین شاخص توزیع اعتبارات در شهرستان بهار را 10 دانست و تصریح کرد: سال گذشته اعتبارات خوبی در این بخش جذب شد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1406847
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی