شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1397/06/19 شناسه خبر: 1407049
برگزاری رزمایش «شیفت ایثار» در ۲۰ واحد تولیدی استان مرکزی/گام برداشتن کارگران بسیجی در مسیر رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری تحت عنوان «شیفت ایثار» روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه در ۲۰ واحد تولیدی استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیار آفتاب؛ رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری تحت عنوان «شیفت ایثار» روز سه شنبه بیستم شهریور ماه جاری همزمان با سراسر کشور در سطح استان مرکزی برگزار می شود.

محسن ربیعی مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص این رزمایش گفت: همزمان با برگزاری رزمایش خدمت در سراسر کشور، بسیج کارگری نیز با حضور کارگران بسیجی در این رزمایش در قالب ارائه خدمت بصورت رایگان شرکت می کنند.

وی افزود: در این رزمایش در کشور جمعیتی بالغ بر ۴۰ هزار نفر از کارگران بسیجی به منظور خدمات رسانی، کمک به تولید، بهره وری و کمک به واحدهای تولیدی تحت عنوان «شیفت ایثار» خارج از شیفت کاری بدون هیچ چشم‌داشت و دستمزدی در محیط کار خودشان حضور می یابند و در عرصه های مرتبط با شغل خود به فعالیت می‌پردازند.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه این رزمایش در ۲۰ واحد تولیدی استان برگزار می شود بیان کرد: این رزمایش در کارخانجات شهرستان های اراک، ساوه، زرندیه، شازند، خمین و دلیجان انجام می شود.

وی ادامه داد:در این رزمایش بسیجیان در جهت کمک به تولید و صنعت استان، بازیافت مواد، جمع آوری ضایعات، تعمیر و نگهداری، ایمنی و بهداشت و ... در واحدهای تولیدی به صورت داوطلبانه فعالیت خواهند کرد.

ربیعی با بیان اینکه این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن است، اضافه کرد:این فعالیت‌ها در عرصه های بازیافت مواد، جمع آوری ضایعات، تعمیر و نگهداری، ایمنی و بهداشت خواهد بود.

وی اهداف برگزاری رزمایش شیف ایثار را در راستای حمایت از کالای ایرانی عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است و نیز فرارسیدن ایام محرم سالارشهیدان، کارگران بسیجی با ایثار و از خود گذشتگی، بعد از شیفت کاری خود، بصورت رایگان به ارائه خدمت مشغول می شوند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام بر می دارند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1407049
ارسال نظر
نظرات