شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1397/06/19 شناسه خبر: 1407061
کلنگ زنی احداث خانه محروم در روستای حسینی دهگلان/ ۶۰ واحد مسکونی برای افراد بی بضاعت در شهرستان احداث می شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان از کلنگ زنی و احداث 60 خانه محروم در شهرستان دهگلان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، با حضور نماینده دو شهرستان قروه و دهگلان و مسئولان شهرستان دهگلان کلنگ زنی یک واحد مسکونی خانه محروم در روستای حسینی  بخش مرکزی شهرستان دهگلان به صورت نمادین به زمین زده شد.

 


 در مراسم کلنک زنی این خانه محروم محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان اظهارداشت: نقش سپاه و بسیج سازندگی در عمران و آبادانی روستاها و مناطق جنگ زده شهری بعد از ۸ سال جنگ تحمیلی بر کسی پوشیده نیست و رسالت سپاه و بسج سازندگی حضور موثر درمحرومیت زدایی و زدودن فقراز چهره محرومان جامعه است.

 


امانی در ادامه با اشاره به اینکه امروزه دغدغه رهبری نظام، و بسیج رفع موانع و مشکلات مردم است افزود: بسیج سازندگی همیشه در مسیر عزت و پیشرفت نظام گام برداشته و لحظه ای دراین راستا کوتاهی ننموده است.

 


 امانی افزود: محرومان ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی اند و تلاش در راستای زدودن فقر از چهره این افراد هدف اصلی تشکیل بسیج سازندگی است.

 


وی گفت: تعداد 60  واحد مسکونی خانه محروم با زیر بنای 50 متر مربع به شهرستان اختصاص یافته که با مشارکت کمیته امداد امام (ره) و بسیج سازندگی سپاه دهگلان برای خانوارهای محروم احداث خواهند شد.

 


 وی در ادامه گفت: این واحد مسکونی به صورت نمادین و با حضور مسئولان کلنگ زنی می شود و برای ساخت هر واحد 30 میلیون تومان توسط کمیته امداد امام (ره) و 5 میلیون تومان هم توسط بسیج سازندگی سپاه هزینه ساخت می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1407061
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی