شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1397/06/20 شناسه خبر: 1407096
۲۰ شهریورماه صورت می‌گیرد؛
برگزاری رزمایش «شیفت ایثار» همزمان با سراسر کشور در همدان
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالحسین (ع) همدان از برگزاری رزمایش خدمت‌رسانی بسیج کارگری با عنوان «شیفت ایثار» در 18 کارخانه استان همدان در بیستم شهریورماه همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل برات‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، از برگزاری رزمایش خدمت‌رسانی بسیج کارگری با عنوان «شیفت ایثار» در همدان خبر داد و اظهار کرد: این رزمایش در راستای برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائی «سپاهیان محمد رسول‌الله 2» همزمان با سراسر کشور، 20 شهریورماه در استان همدان نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج کارخانجات به صورت داوطلبانه در رزمایش خدمت‌رسانی «شیفت ایثار» حضور خواهند داشت، گفت: بسیجیان داوطلب حاضر در این طرح به صورت رایگان یک روز کاری و یا ساعاتی از یک روز کاری را در عرصه‌های مختلف به ارائه خدمت در مجموعه خود می‌پردازند.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالحسین (ع) همدان بیان کرد: در استان همدان نیز برنامه‌ریزی‌ها در این خصوص انجام شده و رزمایش خدمت‌رسانی «شیفت ایثار» در 18 کارخانه استان اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه هفت کارخانه اجرای طرح در شهر همدان قرار دارد، افزود: این طرح در 11 کارخانه سایر شهرستان‌های استان نیز اجرا می‌شود.

برات‌زاده با تأکید بر اینکه بسیجیان برای کمک و خدمت‌رسانی با روحیه و تفکر بسیجی به مجموعه خود در این طرح حضور می‌یابند، تصریح کرد: به طور متوسط بین 10 تا 15 بسیجی برای حضور در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود 6 هزار و 500 عضو بسیجی عادی و فعال در بسیج کارگری استان، ادامه داد: پایگاه‌های مقاومت کارخانجات نیز همچون بسیج سایر اقشار در طی سال برنامه‌های مختلفی را برای کارگران بسیجی اجرا می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالحسین (ع) همدان خاطرنشان کرد: تمرکز بر فعالیت با روحیه و تفکر بسیجی و وجدان کاری برای کمک به مجموعه در افزایش بهره‌وری و کیفیت، در راستای تولید کالای داخلی، تفاوت بسیجیان فعال در بسیج کارگری با سایر اقشار است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1407096
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی