شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1397/06/19 شناسه خبر: 1407108
مجری برنامه‌های صدا و سیما:
خدمت در اردوهای جهادی مقدس است/جهادگرها ریاکار نیستند، آن‌ها با تمام حس و قلبشان کار می‌کنند
مجری برنامه‌های صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران گفت: بسیجیان و کسانی که خودشان به اردو های جهادی می روند و با تمام حس و قلبشان کار می کنند و مانند خیلی از آدم ها ی جامعه که تنها شعار می دهند ریاکار نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله روا شاعر و مجری برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز  اظهار کرد: همه کسانی که در اردوهای جهادی حضور پیدا می‌کنند، در این روز و روزگاری که اکثر آدم‌ها ریاکار هستند و وانمود به خوب بودن می‌کنند می توانند با تمام قلب و حس‌شان خدمت کنند.

وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی کار مقدسی است تصریح کرد: بسیجیان خودجوش و بدون هیچ ادعایی به اردوهای جهادی می‌روند و کار انجام می‌دهند.

روا ادامه داد: کار اردوهای جهادی مقدس است و باعث سربلندی و نفس کشیدن در هوایی است که چنین افرادی در همان هوا نفس می‌کشند.

وی اذعان داشت: اردوهای جهادی در ظاهر مدل خیلی کوچکی است اما برای کسانی که در این کشور مسئولیتی دارند می‌تواند برای آن‌ها یک مرور باشد که چطور می‌توان یک کار را به بهترین نحو ممکن انجام داد.
 
 
عبدالله روا (زادهٔ ۵ اسفند ۱۳۶۴ در بروجن)، شاعر و مجری برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. وی دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد ادبیات از دانشگاه شهید بهشتی است. وی ابتدا در شبکه استانی جهان‌بین و سپس در مرکز رادیویی استان چهارمحال و بختیاری به اجرای برنامه پرداخت و در سال ۱۳۹۱ با اجرای برنامه «شیش‌تاییا» از شبکه دو وارد صدا و سیما شد.

انتهای پیام/
http://dana.ir/1407108
ارسال نظر
نظرات