شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1397/06/20 شناسه خبر: 1407502
عضو شورای شهر همدان:
امیدواریم رئیس بعدی شورای شهر همدان مدیریت بهتری داشته باشد
عضو شورای شهر همدان گفت: امیدواریم رئیس بعدی شورا نسبت به سال اول، مدیریت بهتری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر کاووسی‌امید گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر همدان در بیستم شهریورماه، اظهار کرد: هر 11 عضو شورا می‌توانند برای انتخاب رئیس شورا کاندیدا شوند و هرکس ظرفیت مناسب‌تری داشته باشد انتخاب خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال اول فعالیت، شورا عملکرد نسبتاً خوبی داشته است، گفت: طی این یک سال همبستگی و همدلی بین اعضا برقرار بود و اعضا به دنبال این بودند که شورای پنجم، شورای استثنایی از جهت خدمات‌رسانی به مردم، مدیریت بهینه شهر و حرکت‌های ماندگار در مدیریت شهری باشد.

این عضو شورای شهر همدان بیان کرد: به طور طبیعی اعضایی که سبقه شورایی بودن بالاتری نسبت به سایر اعضا دارند، ظرفیت  پذیرفتن آنها در ریاست شورا، بالاتر می‌رود.

وی افزود: سبقه بیشتر در عضویت شورا و یا حضور در مدیریت‌های کلان دولتی و...، می‌تواند یک امتیاز برای ریاست شورا نسبت به سایر اعضا باشد.

کاووسی‌امید با بیان اینکه فرد خاصی برای ریاست مد نظر شورا نیست، تصریح کرد: البته رایزنی‌هایی بوده و هرکس احساس می‌کرده این توانایی را دارد شاید از چندماه پیش شروع به رایزنی با دیگر اعضا برای کسب رأی بیشتر داشته است.

وی ادامه داد: اینکه اکثریت اعضای شورا در انتخاب یک فرد برای ریاست شورا اجماع کرده باشند اینگونه نیست.

این عضو شورای شهر همدان تصریح کرد: مدیریت مولوی طی یک سال گذشته یک مدیریت متوسط به بالا بوده و امیدواریم رئیس بعدی شورا نسبت به سال اول، مدیریت بهتری داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: سال اول پایه‌ریز حرکت‌های ماندگار طی سال‌های آینده بود و امید است مردم در سال‌های بعد از این حرکت‌ها بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1407502
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی