شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 21:18 منتشر شده در مورخ: 1397/06/20 شناسه خبر: 1407754
عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نوعی نظارت استصوابی صورت گرفته است، گفت:‌ اتفاقاتی که در شورای عالی می افتد انتخاب‌های سلیقه‌ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  پیام مجرد رئیس سازمان جوانان حزب اسلامی کار   با انتقاد از روند شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان، اظهار داشت: اتفاقی که امروز در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان جریان دارد نوعی رفتار غیر اصولی بر جامعه مدنی است.

وی افزود:‌ اگر روند شورای عالی و جریان‌سازی‌هایی که در جریان اصلاحات اتفاق می‌افتد یک روند غیر حزبی باشد سبب بی مسئولیتی خروجی‌های این مجموعه خواهد شد.


عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار با تاکید بر اینکه احزاب همیشه پای آرای خود می‌ماند، تصریح کرد:‌حزب اگر کاندیدایی داشته باشد در صورت هرگونه خبط و خطا مسئولیت آن را بر عهده خواهد گرفت اما افراد حقیقی با فضاسازی به ویژه در زمان انتخابات به دنبال بهره‌برداری به حد مطلوب هستند.


مجرد با تاکید بر اینکه باید در کشور نظام حزبی حاکم شود، افزود:‌اصولگرایان و اصلاح‌طلبان اگر بهایی به نظام حزبی ندهند نمی‌توانند مدعی اهمیت خود به جامعه مدنی باشند.


وی با بیان اینکه در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نوعی نظارت استصوابی صورت گرفته است، گفت:‌ اتفاقاتی که در شورای عالی می افتد انتخاب‌های سلیقه‌ای است که در جهت وزنکشی سیاسی تلقی می‌شود و به جریان اصلاحات ضربه خواهد زد.


رئیس سازمان جوانان حزب اسلامی کار گفت: رئیس دولت اصلاحات یک زمانی چند فرد را به عنوان چهره ملی به شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان معرفی کردند اما این ۳۰ و چند نفری که آقای عارف پیگیر عضویت آنها در شورای عالی بودند و هستند، آیا واقعا چهره ملی تلقی می‌شوند؟

منبع: فارس
http://dana.ir/1407754
ارسال نظر
نظرات