شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:21 منتشر شده در مورخ: 1397/06/21 شناسه خبر: 1407777
بازدید فرمانده سپاه بیت المقدس از اردوهای جهادی در قروه + تصاویر
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از اردوی جهادی جهادگران بسیجی در شهرستان قروه بازدید نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار محمدحسین رجبی با حضور در "روستاهای برمه‌تپه، شیروانه و تکیه" از توابع شهرستان قروه از فعالیت گروه‌های جهادی در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی بازدید کرد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این بازدید از نزدیک فعالیت‌های دانشجویان بسیجی را در قالب اردوهای جهادی در روستاهای محروم بخش چهاردولی شهرستان قروه نظاره‌گر شد و از فعالیت‌ها و زحمات آنان قدردانی کرد.

 

گفتنی است؛ 900 نفر از دانشجویان و جهادگران آتش‌ به اختیار در قالب 37 گروه جهادی در 55 روستای استان کردستان مشغول به فعالیت و انجام کارهای جهادی هستند و به یاری مردم در مناطق  محرم رفته‌اند.

 

سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در جریان این بازدید در شهرستان قروه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: 25 گروه جهادی در شهرستان قروه در اردوهای جهادگران بسیجی حضور دارند که به تعداد 280 نفر می باشند.

 

وی با بیان اینکه این افراد از ششم تا 22 شهریور در منطقه چهاردولی فعالیت می کنند افزود: حوزه فعالیت جهادگران بسیجی در بخش چهاردولی در زمینه های پزشکی ، عمرانی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و اقتصاد مقاومتی می باشد.

 

وی به اقدامات صورت گرفته در زمینه پزشکی اشاره نمود و بیان داشت: از جمله اقدامات انجام شده در این اردوهای جهادی ویزیت عمومی و توزیع دارو به تعداد 350 نفر، ویزیت متخصص به تعداد 2 نفر، خدمات زنان و زایمان به تعداد 60 نفر و خدمات دندانپزشکی به تعداد 402 نفر می باشد.

 

احداث 50 واحد مسکونی خانه محروم در شهرستان قروه

 

سردار رجبی به احداث 50 واحد خانه مسکونی محروم در شهرستان قروه اشاره نمود و بیان داشت: تعداد ۵۰ واحد مسکونی قرار است با همکاری کمیته امداد حضرت امام و سپاه در مناطق محروم برای خانواده‌های نیازمند ساخته شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1407777
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی