شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1397/06/21 شناسه خبر: 1408032
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
رزمایش خدمت، الگویی برای مدیریت در شرایط بحران است/ گروه‌های جهادی پشتیبان دولت هستند
رئیس کمیسیون اصل 90 گفت: رزمایش خدمت الگویی برای مدیریت در شرایط بحران است، اینکه با دست خالی فقط با عزم و اراده می‌توان خدمت‌رسانی همه جانبه ای به مردم محروم ارائه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داود محمدی در گفت‌وگو با  صبح قزوین، با اشاره عملکرد قابل توجه اردوهای جهادی اظهار کرد: بازدیدهای صورت گرفته از اردوهای جهادی طی امسال و سال گذشته نشان داد که کار جوانان در راستای این حرکت بسیار ارزشمند و مهم است.


وی افزود: شرکت در اردوهای جهادی موجب مسئولیت‌پذیری و تقویت حس خودباروری و تمرین سخت کوشی دانش آموزان و دانشجویان خواهد شد.

نماینده مردم قزوین، البرز، آبیک در مجلس بیان کرد: زمانی که جوانان ما در راستای ارائه خدمات رایگان و ارزان در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند، نشان‌دهنده حرکت امیدبخشی است که موجب اعتمادآفرینی در جامعه می‌شود.

وی ابراز کرد: باید نسبت به برنامه‌های بسیج سازندگی به عنوان یک حلقه مفقود و آسیب دیده شده اعتماد حاصل شود.

حرکت‌های جهادی باید ادامه پیدا کند 
محمدی با بیان اینکه اعتماد مردم باید بازسازی شود، عنوان کرد: اردوهای جهادی علاوه بر افزایش مسئولیت دانش‌آموزان و بسیجیان احساس مشارکت عمومی را نیز در آنها ارتقا می‌بخشد.

وی ادامه داد: اردوی جهادی نه تنها موجب آبادانی، رشد فرهنگی و محرومیت‌زدایی می‌شود، بلکه موجب ایجاد امید به زندگی مناطق محروم خواهد شد و همچنین با این حرکت مردم احساس می‌کنند که کسانی به فکر آنها هستند و در جهت رفاه آنها تلاش می‌کنند. 

این مقام مسئول بیان کرد: در مجموع فعالیت بسیجیان در اردوهای جهادی حرکت بسیار مبارکی است؛ به‌ویژه اینکه نقاط محروم و دورافتاده استان که کمتر مورد توجه است، مورد هدف قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان و دانشجویان بسیجی خدمات بسیار ارزشمندی را در حوزه‌های مختلف آبرسانی، ساخت خانه عالم، ساخت منازل برای محرومان و کمک به فضاهای آموزشی ارائه کرده اند. 

رئیس کمیسیون اصل 90 بیان کرد: حرکت‌های جهادی باید ادامه پیدا کند و نیاز دارد همه پای‌کار باشند و از این حرکت حمایت کرده و در راستای توسعه و ارتقای آن تلاش کنند و باانگیزه هرچه تمام تر به مردم خدمات رسانی شود. 

با دست خالی هم می‌توان خدمت کرد 
وی درباره اجرای طرح "رزمایش خدمت" از روزهای ابتدایی شهریورماه کرد: رزمایش خدمت در واقع نماد این حرکت است که با دست خالی و فقط با عزم و اراده می‌توان خدمت‌رسانی بسیار خوبی برای مردم انجام داد. 

محمدی ابراز کرد: باتوجه به تنگناها و مضیقه‌های بسیاری که با آن مواجه هستیم این حرکت می‌تواند حمایت خوبی به دولت در راستای حل مشکلات کشور باشد. 

نماینده مردم قزوین در مجلس اذعان کرد: به طور یقین باید باانگیزه هرچه تمام‌تر به مردم خدمت‌رسانی شود و این رزمایش در واقع نماد چنین حرکتی هست. 

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی پشتیبان دولت هستند، عنوان کرد: رزمایش خدمت الگویی برای مدیریت در شرایط بحران است، اینکه با دست خالی فقط با عزم و اراده می‌توان خدمت‌رسانی همه جانبه ای به مردم محروم ارائه داد. 

این مقام مسئول در پایان گفت: رزمایش خدمت یک حرکت جهادی در راستای حل مشکلات کشور است و حضور گروه‌های جهادی کمک بسیار خوبی برای دولت است، به‌ویژه اینکه کشور با تنگناهای اعتباری و بودجه‌ای مواجه است. 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1408032
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی