شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:59 منتشر شده در مورخ: 1397/06/21 شناسه خبر: 1408125
بررسی مشکلات بیش از 40 پروژه گردشگری در اردبیل
سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از بررسی مشکلات بیش از 40 پروژه گردشگری از ابتدای سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سبلان‌ما، ناصر محمودی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور حمایت از سرمایه گذاران، اداره کل میراث فرهنگی استان خود را مالک فرایند اجرای پروژه دانسته و به صورت مستمر مشکلات بررسی می شود.

وی افزود: در جلسات پنجره واحد که به صورت هفتگی برگزار می شود، با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مشکلات طرح های گردشگری بررسی شده و نسبت به حل و فصل آن اقدام می شود.

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: عمده مشکلات طرح های گردشگری مربوط به تغییر کاربری، واقع شدن طرح در حریم راه و دریافت تسهیلات بانکی است.

محمودی متذکر شد: با همفکری و تعامل دستگاه های اجرایی مشکلات اغلب پروژه ها حل و فصل شده و طرح ارائه شده وارد فاز عملیاتی شده است.

وی گفت: با توجه به قابلیت اشتغال زایی بالای طرح های گردشگری با هزینه کرد اندک انتظار می رود دستگاه های اجرایی حامی سرمایه گذاران این حوزه باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1408125
ارسال نظر
نظرات