شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1397/06/22 شناسه خبر: 1408253
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان:
ترویج امر به معروف و نهی از منکر موجب پویایی جامعه می شود
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت : آمریکا و رژیم صهیونیست ظالمانی هستند که باید در مقابل آنان ایستاد کما اینکه بودند کسانی که در جبهه های نبرد ۸ سال دفاع مقدس ایستادند و هم اکنون نیز باید این امر مهم رواج پیدا کند که موجب پویایی جامعه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سردار محمد مطهری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان امروز صبح در آئین روز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و بزرگداشت شهدای این امر با شعار نهادینه سازی همه جانبه  اظهار داشت: اولین امر کننده و نهی کننده خود خداوند است که بارها در قرآن این امر آمده است.

وی گفت: در روایات و احادیث فراوانی از امر به معروف و نهی از منکر بیان شده است از جمله در رابطه با پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) که اقوام وی او را بسیار مورد آزار و اذیت قرار می دادند ولی ایشان راه الهی را برای آن باز می کرد، و یا در جای دیگر امام صادق (ع) می فرمایند ای شیعیان با رفتارتان  برای ما مایه زینت و سربلندی باشید ، نه مایه شکست و ذلت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: حضرت سیدالشهداء (ع) با همه خانواده خود به میدان در مقابل یزید که آن همه بی عدالتی ها را داشتند می رود و به شهادت می رسند و قیامشان پیامی است برای امر به معروف و نهی از منکر.

مطهری عنوان کرد:  آمریکا و رژیم صهیونیست ظالمانی هستند که باید در مقابل آنان ایستاد کما اینکه بودند کسانی که در جبهه های نبرد ۸ سال دفاع مقدس ایستادند و هم اکنون نیز باید این امر مهم  رواج پیدا کند که موجب پویایی جامعه خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1408253
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی