شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1397/06/22 شناسه خبر: 1408260
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد مطرح کرد؛
ارائه خدمات درمانی و مشاوره‌ای بسیج جامعه پزشکی به ۵۷۷ نفر در اسدآباد
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: به همت بسیج جامعه پزشکی خدمات درمانی و مشاوره‌ای به 577 نفر از اهالی منطقه محروم پشت بیمارستان قائم (عج) ارائه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محبوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به خدمات بسیج پزشکی اسدآباد در منطقه محروم پشت بیمارستان، اظهار کرد: طی برگزاری اردوی جهادی که در قالب رزمایش اقتدار عاشورایی «سپاهیان محمدرسول الله(ص)» صورت گرفت، 577 نفر از اهالی منطقه از خدمات درمانی پزشکان متخصص و عمومی، دندانپزشکی، بینایی‌سنجی، مامایی، مشاوره و پرستاری بهره‌مند شدند.

وی در ادامه گفت: در این اردوی جهادی همچنین انجام 300 مورد کنترل علائم حیاتی و تست قند خون برای همشهریان صورت گرفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بیان کرد: توزیع 150 بروشور آموزشی درمانی، مشاوره مراقبین سلامت به 115 نفر از اهالی منطقه و مشاوره روانشناسی، همسرداری و کنترل خشم به 35 نفر، از دیگر خدمات ارائه شده در این رزمایش بود.

وی افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده با کیلینیک تخصصی بیمارستان قائم (عج)، بیماران نیازمند به حضور در این مرکز به صورت رایگان به کیلینیک معرفی شدند تا از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

محبوبی تصریح کرد: به منظور تسهیل در استفاده از خدمات، بعد از ویزیت، هماهنگی‌های لازم با داروخانه‌های خصوصی سطح شهر و آزمایشگاه پارس انجام شد تا بیماران ارجاعی به این مراکز بتوانند از تخفیف‌های ارائه شده استفاده کنند.

وی ادامه داد: هزینه ی مالی برآورد شده، خدمات ارائه شده در این طرح مبلغی بالغ بر 30 میلیون تومان اعلام شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1408260
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی