شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1397/06/24 شناسه خبر: 1408764
فرمانده سپاه شهرستان فاریاب:
رزمایش اقتدار عاشورایی اعلام آمادگی بسیج در حل مشکلات جامعه است
فرمانده سپاه شهرستان فاریاب گفت: همزمان با سراسر کشور رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد(ص) در روزهای ۲۴ و ۲۵ در شهرستان فاریاب با هدف مقابله با جنگ اقتصادی، مایوس کردن دشمنان و اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با نهاد های مختلف در رفع مشکلات برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ دوم پاسدار علی امیری در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در خصوص رزمایش اقتدار عاشورایی شهرستان فاریاب اظهار کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد(ص) باهدف انسجام و اقتدار بسیجیان و مقابله با جنگ اقتصادی، مایوس کردن دشمنان، نمایش دادن اقتدار ملت ایران و اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با نهاد های مختلف در رفع مشکلات برگزار می شود.

فرمانده سپاه شهرستان فاریاب ادامه داد: برنامه‌های متنوعی در این رزمایش پیش بینی شده است که سازماندهی اولیه بسیجیان، نمایش اقتدار بسیج با رژه خودرویی و ستون‌کشی در سطح شهر، پیاده‌روی روزانه و شبانه همراه با انفجارات، تمرینات رزمی همچنین تجلیل از مقام شامخ شهدا و برنامه‌های فرهنگی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:در روز اول برنامه‌های رزمی وآمادگی رزم بسیجیان برگزار خواهد شد و روز دوم با حضورگسترده بسیجیان گردان بیت المقدس، خانواده معظم شهدا وجانبازان، مسئولین شهرستان وسایر اقشار بسیج درمنطقه عمومی رزمایش و برگزاری مراسم صبحگاه پایان خواهد یافت.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1408764
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی