شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1397/06/24 شناسه خبر: 1408808
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اعلام کرد؛
رسیدگی به ۶۱  پرونده احتکار/ متخلفین به جزای نقدی محکوم شدند
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از ارجاع 61 پرونده طرح تشدید احتکار و اختفا کالا در استان قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود احمدی در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: در پی تشدید طرح احتکار و اختفا کالا تاکنون 61 پرونده در خصوص طرح تشدید احتکار و اختفا کالا به این اداره کل ارجاع شده است.


وی افزود: از کل پرونده‌های ارجاعی 7 پرونده مربوط به احتکار، 12 پرونده اختفا کالا و 42 پرونده مربوط به عدم اعلام موجودی بود و از این میان یک فقره پرونده نیز از مصادیق اخلال در نظام اقتصادی محسوب شده که به دادسرای ارسال شد.

جریمه بیش از یک میلیاردی برای متخلفین
این مسئول بیان کرد: شعب ویژه مبارزه با احتکاراین اداره کل پس از بررسی و انجام استعلامات لازم و احراز تخلف از دستگاه‌های ذی ربط، احکام را در کمترین زمان ممکن صادر و متهمین را به درج در پرونده صنفی، توقیف و الزام به عرضه و فروش کالاها به نرخ رسمی مصوب و جزای نقدی محکوم کرده اند. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی تاکید کرد: عرضه کالاهای احتکار شده با سازمان تعزیرات حکومتی نیست و متولی این امر سازمان صنعت، معدن و تجارت است. 

احمدی اشاره کرد: تاکنون بیش از 1 میلیارد ریال جزای نقدی برای محکومین طرح یاد شده صادر شده است.

وی عنوان کرد: اعلام نکردن موجودی انبارها به سازمان صنعت، معدن و تجارت از مصادیق احتکار کالا محسوب شده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند، همچنین روند رسیدگی به باقی پرونده‌های طرح احتکار و صدور احکام در اسرع انجام خواهد گرفت.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1408808
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی