شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1397/06/24 شناسه خبر: 1408938
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان خبر داد؛
کشف بیش از ۲ تن تریاک در سراوان/ ۳ سوداگر مرگ دستگیر شدند
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف بیش از 2 تن و 215 کیلو گرم تریاک و دستگیری سه سوداگر مرگ در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، سردار محمد قنبری در تشریح خبر فوق به اصحاب رسانه گفت: با کسب خبری مبنی بر دپوی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان در شهرستان "سراوان" بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.
وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان پس از رصد های اطلاعاتی بلافاصله به محل دپوی مواد رفته و در بازرسی از محل مذکور 433 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر و یک خودرو را نیز توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات پس از بازجویی از متهم مذکور به محل اختفای دوم مواد مخدر دست پیدا کردند، گفت: پس از شناسایی محل دوم دپوی مواد در یک عملیات غافلگیرانه مقدار یک تن و 781 کیلو و 586 گرم تریاک کشف و 2 قاچاقچی دیگر را نیز دستگیر کردند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در این عملیات تعدادی از قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند از محل متواری شدند، افزود: در این عملیات سه نفر از سوداگران مواد افیونی دستگیر شدند و ماموران انتظامی در بازرسی از خودروها و پاک سازی منطقه، در مجموع 2 تن و 215کیلو و 86 گرم تریاک، یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب و تعداد 102 فشنگ جنگی کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به معرفی متهمان به دستگاه قضائی، بیان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار، قاچاقچیان، سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.
 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1408938
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی