شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1397/06/24 شناسه خبر: 1408978
مسئول گروه جهادی شهید نامی زابل:
محرومیت زدایی نیازمند کار و روحیه جهادی است
مسئول گروه جهادی شهید نامی حوزه شهید رجایی زابل گفت: محرومیت زدایی نیازمند کار و روحیه جهادی است و در این مسیر باید مسئولین با روحیه بسیجی به یاری محرومان و نیازمندان بشتابند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور محمودی در گفت و گو با عصرهامون با اشاره به اینکه خدمت به مردم به عنوان یک بسیجی بزرگترین افتخار است، اظهار کرد: از سال ۸۹ تاکنون در زمینه گروه های جهادی و خدمت رسانی به مردم فعالیت داشته و این خدمت را بزرگترین دستاورد و افتخار خود می دانم.

وی با بیان اینکه هر جا پای بسیج به میان بیاید کارها به بهترین شکل پیش خواهد رفت، افزود: بسیج مظهر خدمت به مردم و یاری رساندن به محرومان است.
مسئول گروه جهادی شهید نامی حوزه شهید رجایی زابل با اشاره به اقدامات پیشین این گروه جهادی در سطح شهرستان زابل، گفت: تنها در سال جاری بیش از ۴۰۰متر جدول بندی در مدرسه امام جعفر صادق(ع) و سیمان کاری کف این مدرسه به متراژ ۲هزار و ۴۰۰متر به همراه ۱۵نفر از بسیجیان این گروه جهادی انجام شده است.

وی ادامه داد: امروز نیز در راستای رزمایش خدمت محمد رسول الله(ص) کلید سیمان کاری بیش از ۴۰۰متر دیگر از حیاط این مدرسه را زده و ان شاء الله تا پایان شهریور ماه آن را به پایان خواهیم رساند.

محمودی در پایان با تاکید بر اینکه کمک به محرومات در خون بسیجیان است، تصریح کرد: محرومیت زدایی نیازمند کار و روحیه جهادی است و مسئولین نیز باید با روحیه بسیجی به یاری محرومان و نیازمندان بشتابند و همچون این بسیجیان بی ادعا در گمنامی برای خدمت به خلق حاضر شوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1408978
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی