شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1397/06/25 شناسه خبر: 1409155
صبح امروز صورت گرفت؛
حضور ۱۰۰۰ نفره دانش آموزان همدانی در مراسم «احلی من‌العسل»
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: یک‌هزار دانش‌آموز پسر همدانی صبح امروز در گرامیداشت یاد نوجوان شهید دشت کربلا در مراسم «احلی من‌العسل» با عنوان «رهروان قاسم‌بن‌الحسن» حضور یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدتقی امیدی‌ساکت در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، در حاشیه مراسم «احلی من‌العسل» با بیان اینکه این مراسم هر ساله به مناسبت گرامیداشت شهادت حضرت قاسم‌بن‌الحسن، برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مراسم همزمان با سراسر کشور با حضور دانش‌آموزان پسر در همدان نیز دنبال می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه هر ساله دانش‌آموزان پسر در این مراسم به سوگواری شهید نوجوان دشت کربلا می‌پردازند، گفت: یک‌هزار نفر از دانش‌آموزان پسر هیأت‌های بسیج دانش‌آموزی امسال نیز همچون سال‌های گذشته در حسینیه امام (ره) گرد هم آمده‌اند.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین (ع) همدان بیان کرد: برگزاری این برنامه با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت عاشورایی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه به طور زنده از شبکه استانی همدان نیز پوشش داده می‌شود، افزود: مسئولان آموزش و پرورش، مسئولان بسیج دانش‌آموزی و مسئولان سپاه انصارالحسین (ع) نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

امیدی‌ساکت با تأکید بر اینکه این برنامه با عنوان «رهروان قاسم‌بن‌الحسن» دنبال می‌شود، تصریح کرد: هر سال این مناسبت در سال تحصیلی برگزار می‌شد که امسال با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، در آستانه بازگشایی مدارس و با حضور دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل عدم بازگشایی مدارس در این مناسبت‌ها، احتمالاً برنامه در بخش خواهران به صورت مدون نخواهد بود، ادامه داد: البته برنامه در بخش برادران به صورت مدون دنبال می‌شود و برنامه‌هایی نیز طی این ایام در بخش خواهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1409155
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی