شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1397/06/25 شناسه خبر: 1409248
رئیس مجمع نمایندگان کردستان:
طرح اردوهای جهادی بسیج بسیار عالی و پسندیده است/ بسیج و سپاه دلسوزانه به محرومان کردستان خدمت می‌کنند
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با تأکید بر مثبت بودن طرح اردوهای جهادی بسیج، عنوان کرد: اعتقاد دارم پولی که در اختیار پیمانکاران و دستگاه‌های ذیربط برای انجام کارهای عمرانی قرار می‌گیرد اگر در اختیار سپاه و بسیج باشد دو برابر بیشتر بازدهی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن بیگلری در گفت‌و گو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اردوهای بسیج در قالب رزمایش خدمات رسانی   بسیج، عنوان کرد: طرح اردوهای جهادی بسیج، بسیار عالی، پسندیده و بجاست و بسیج در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است و کارنامه مثبت و درخشان دارد.

 

وی افزود: سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از نیروهای بومی استان است و دلسوزانه در جهت خدمت به محرومان کردستان تلاش می‌کند و بنده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس از ایشان تقدیر و تشکر دارم.

 

بیگلری بیان کرد: بسیج و اردوهای جهادی در کردستان در زمینه ساخت مدرسه، مسجد، پل، جاده، خانه عالم و ... کارهای بی‌نظیری انجام داده است.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس ادامه داد: اعتقاد دارم پولی که در اختیار پیمانکاران و دستگاه‌های ذیربط برای انجام کارهای عمرانی قرار می‌گیرد اگر در اختیار سپاه و بسیج باشد دو برابر بیشتر بازدهی خواهد داشت. مثلاً اگر یک دستگاه ذیربط یک کیلوتر جاده بساز سپاه با همان پول دو کیلومتر جاده احداث می کند و در این زمینه هم ثابت شده است و کارنامه روشنی دارد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1409248
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی